d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev14924934944954961468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 10 2014 09:19am
Quote (Senee @ 10 Jun 2014 16:11)
mindig azok ágálnak vmi ellen akik a legsárosabbak a dologban


nyilván, bennem is felmerült hogy valami nagyon mélyen elnyomott homoszexualitás van a háttérben.

amúgy miért nem kötelező legalább a kormánytagoknak egy pszichológiai vizsgálaton átesni? szerintem ez elvárható lenne.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 10 2014 09:22am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 10 2014 03:19pm)
nyilván, bennem is felmerült hogy valami nagyon mélyen elnyomott homoszexualitás van a háttérben.

amúgy miért nem kötelező legalább a kormánytagoknak egy pszichológiai vizsgálaton átesni? szerintem ez elvárható lenne.


meg úgy alapvetően miért nincs szakmai feltétele annak, hogy vki politikus lehessen
beülhet oda vki 8 általánossal.. szégyen
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 10 2014 09:55am
sztem ez a szegénygyerekeket bélszínnel etető ember is buzi

Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 10 2014 09:56am
Quote (Senee @ 10 Jun 2014 16:55)
sztem ez a szegénygyerekeket bélszínnel etető ember is buzi

https://31.media.tumblr.com/9cb00af07b59171784948bd1782aea3d/tumblr_n6yb8jBZdK1rb1waao1_500.jpg


gyűlölöm ezt a csávót, alám járt gimibe a kölke, róla is mondták hogy "fura"...

mármint nem azt hogy buzi, hanem hogy fasz

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 10 2014 09:56am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 10 2014 11:11am
http://index.hu/video/2014/06/10/lehallgattuk_lazar_janos_gondolatait/

kurva jó :D

kíváncsi vagyok dezső andrás mikor fog "közös megegyezés alapján" elmenni az indextől
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 10 2014 11:16am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Jun 2014 19:11)
http://index.hu/video/2014/06/10/lehallgattuk_lazar_janos_gondolatait/

kurva jó :D

kíváncsi vagyok dezső andrás mikor fog "közös megegyezés alapján" elmenni az indextől


10/10 :DDDD
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 10 2014 11:36am
http://index.hu/belfold/2014/06/10/a_helyi_fidesz_bizalmi_szavazast_ker_a_szex-_es_drogpartikkal_vadolt_gyomroi_polgarmester_ellen/


"mára egyértelművé vált, hogy a városvezetésben súlyos morális válság alakult ki... Számunkra vállalhatatlan egy olyan polgármester, aki drogpartikkal hozható kapcsolatba, aki a város kárára strómancégek segítségével érdekpolitizálást folytat, és akire az ügyészség bűnszervezetben elkövetett adócsalás gyanúja miatt többévnyi börtönbüntetést kér"


ezzel a lendülettel az egész fideszt felszámolhatnák
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 10 2014 11:58am
Quote (Saenchai @ 10 Jun 2014 18:52)


épp akartam
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 10 2014 12:00pm
remélem, hogy most az rtl-nél jól felbaszott mindenkit a médiaadó (márpedig eléggé úgy tűnik, hogy igen), kérnek egy kis extra pénzt Németországból, és ott tesznek keresztbe a fidesznek, ahol csak tudnak

édes álmok
Go Back To Magyar Topic List
Prev14924934944954961468Next
Add Reply New Topic New Poll