Quote (Senee @ 10 Jun 2014 16:55)
sztem ez a szegénygyerekeket bélszínnel etető ember is buzi
https://31.media.tumblr.com/9cb00af07b59171784948bd1782aea3d/tumblr_n6yb8jBZdK1rb1waao1_500.jpg
gyűlölöm ezt a csávót, alám járt gimibe a kölke, róla is mondták hogy "fura"...
mármint nem azt hogy buzi, hanem hogy fasz
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 10 2014 09:56am