Quote (beni @ Oct 28 2014 11:14pm)
Majd megmondják akik értenek hozzá. Én mikor először láttam surface pro 2-t akkor totál beleestem. Aztán kijött a 3 és meggyőztem magam, hogy úgysincs gépem, viszont sokat járok nehéz céges laptoppal tárgyalni és veszek egyet.
Tök vékony meg könnyű az egész, fasza a billentyűzet, nem valami robusztus plexi mint amit belinkelték. Érzésre sokkal de sokkal jobb. Persze funkcionalitásában nem használom ki azt a pluszt, amit az asushoz képest tud, de ez van.
Ennek is van akku a billentyűzetében?
Nekem a 15 óra menetidő volt a meggyőző, hogy asust vegyek
meg hogy 85k volt félévesen nem 200k