d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1492493494495496660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 28 2014 04:01pm
Quote (beni @ Oct 28 2014 10:59pm)
buzidrága

Nézd meg a speceket a honlapon.

Amúgy nekem a feeling miatt sokkal jobb, mint egy netbook. De vannak idegesítő dolgai is azért.


Ez a surface 3 ez olyan mint az asus transformers cucc? nekem t300t van
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 28 2014 04:03pm
Quote (Vismajor @ 29 Oct 2014 00:01)
Ez a surface 3 ez olyan mint az asus transformers cucc? nekem t300t van
http://www.notebookcheck.net/fileadmin/_processed_/csm_ASUS_Transformer_Pad_TF300_BLUE_05_b8c01d95ae.jpg


Igen, csak a surface jobb. /mondjuk drágább is/
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 28 2014 04:06pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 28 2014 11:03pm)
Igen, csak a surface jobb. /mondjuk drágább is/


Oszt mér jobb, vagy mitől


ja igen emléskzeme zt néztem
ilyen csúcskategóriás kütyü

This post was edited by Vismajor on Oct 28 2014 04:06pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 28 2014 04:14pm
Quote (Vismajor @ Oct 28 2014 11:06pm)
Oszt mér jobb, vagy mitől


ja igen emléskzeme zt néztem
ilyen csúcskategóriás kütyü


Majd megmondják akik értenek hozzá. Én mikor először láttam surface pro 2-t akkor totál beleestem. Aztán kijött a 3 és meggyőztem magam, hogy úgysincs gépem, viszont sokat járok nehéz céges laptoppal tárgyalni és veszek egyet.

Tök vékony meg könnyű az egész, fasza a billentyűzet, nem valami robusztus plexi mint amit belinkelték. Érzésre sokkal de sokkal jobb. Persze funkcionalitásában nem használom ki azt a pluszt, amit az asushoz képest tud, de ez van.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 28 2014 04:18pm
Quote (beni @ Oct 28 2014 11:14pm)
Majd megmondják akik értenek hozzá. Én mikor először láttam surface pro 2-t akkor totál beleestem. Aztán kijött a 3 és meggyőztem magam, hogy úgysincs gépem, viszont sokat járok nehéz céges laptoppal tárgyalni és veszek egyet.

Tök vékony meg könnyű az egész, fasza a billentyűzet, nem valami robusztus plexi mint amit belinkelték. Érzésre sokkal de sokkal jobb. Persze funkcionalitásában nem használom ki azt a pluszt, amit az asushoz képest tud, de ez van.


Ennek is van akku a billentyűzetében?
Nekem a 15 óra menetidő volt a meggyőző, hogy asust vegyek
meg hogy 85k volt félévesen nem 200k
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 28 2014 04:27pm
Quote (Vismajor @ Oct 28 2014 11:18pm)
Ennek is van akku a billentyűzetében?
Nekem a 15 óra menetidő volt a meggyőző, hogy asust vegyek
meg hogy 85k volt félévesen nem 200k


Nincs. A surface pro 2-hoz van 3 féle billentyűzet és az egyik aksis volt.

Viszont a monitor viszonylag nagy. Ezer éve kaptam kis picsányi laptopot és azon egyszerűen semmit nem lehet csinálni.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 28 2014 04:39pm
Quote (beni @ Oct 28 2014 11:27pm)
Nincs. A surface pro 2-hoz van 3 féle billentyűzet és az egyik aksis volt.

Viszont a monitor viszonylag nagy. Ezer éve kaptam kis picsányi laptopot és azon egyszerűen semmit nem lehet csinálni.


monitor huehuehue
Nekem ez a 10.5 elég faszántosan
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 28 2014 04:57pm
Quote (Vismajor @ 28 Oct 2014 23:06)
Oszt mér jobb, vagy mitől


ja igen emléskzeme zt néztem
ilyen csúcskategóriás kütyü


azert mert nem egy faszom atom van benne hanem olyan mint az ultrabookom, mindent 3 mp alatt betolt a core i5 ?

csak kozben meg hutese sincs

This post was edited by Anarkin on Oct 28 2014 04:57pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 28 2014 04:58pm
Quote (Anarkin @ 29 Oct 2014 00:57)
azert mert nem egy faszom atom van benne hanem olyan mint az ultrabookom, mindent 3 mp alatt betolt a core i5 ?

csak kozben meg hutese sincs


Én a "ja igen" szerkesztését úgy értelmeztem, hogy rájött ő is már ^^
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 29 2014 04:07am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 28 2014 11:58pm)
Én a "ja igen" szerkesztését úgy értelmeztem, hogy rájött ő is már ^^


Amúgy én is megbántam kicsit, hogy nem wp8as transformerset vettem hanem androidosat :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev1492493494495496660Next
Add Reply New Topic New Poll