Quote (anyd @ May 15 2015 11:38am)
Anno csináltunk egy rakéta nevü facebook oldalt, és ugyanez a srác kitalálta hogy mivel relative sokat mentünk zpbe, minden csajnak a kezére írta hogy rakéta alkoholos filctollal. Egy idő után tudták hogy kik vagyunk, már maguktól jöttek oda szignóért, és töltötték fel a képeket a fb oldalra. Egyszer haverom rávette a kettőnégyből a Danit hogy az egyik videójuk elején köszöntse a nézőket azzal hogy "járjon át mindenkit a rakéta életérzés"
Meg ezer eve voltam egyszer a ZP-ben, de hosszu hajjal ugy neztem ki mint egy csaj es csak pasik taperoltak, meg dicsertek hogy jol nezek ki :S