d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1492849294930493149325001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 25 2011 05:42am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 25 Sep 2011 13:37)
nem voltam benne biztos, hogy nincs még nekije

amúgy gecire begörcsölt a hátam :'(
ú


god bless the

Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 25 2011 05:50am
Quote (anyd @ Sep 25 2011 12:56pm)
http://www.youtube.com/watch?v=4CddOlb0V54


ÉS MEGESZI A MAGZATBURKOT

FUUUUUUU
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 25 2011 05:58am
Quote (anyd @ 25 Sep 2011 11:56)
http://www.youtube.com/watch?v=4CddOlb0V54


nyami
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Sep 25 2011 05:58am

születésnapomra kapok egy ilyet :drool:
Member
Posts: 285
Joined: Sep 21 2011
Gold: 0.00
Sep 25 2011 06:10am
Quote (Kenny10 @ Sep 25 2011 01:58pm)
http://baloghekszer.hu/uploads/items/large/4d047936.png
születésnapomra kapok egy ilyet :drool:


pöppet douchebaggy szerintem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 25 2011 06:12am
Quote (Kenny10 @ Sep 25 2011 11:58am)
http://baloghekszer.hu/uploads/items/large/4d047936.png
születésnapomra kapok egy ilyet :drool:


hát ez rohadt ocsmány
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Sep 25 2011 06:43am
van a konyhánkban egy fél gyík, csak a feje meg 2 lába van meg, kb középtől hiányzik a hátsó fele, gondolom macska játszott vele
de még él, és mászkál 2 lábbal, omg
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 25 2011 06:43am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (sylke @ Sep 25 2011 01:12pm)
hát ez rohadt ocsmány


gondolj bele anyád hogy járt, ő nem tudta előre, nem saját választása volt, aztán milyen kölyköt nyomott ki magából
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Sep 25 2011 06:45am
Quote (Kenny10 @ 25 Sep 2011 12:58)
http://baloghekszer.hu/uploads/items/large/4d047936.png
születésnapomra kapok egy ilyet :drool:


remélem csak az én monitoromon szarok a színek, mert az egész fehér és így ritka ocsmány. nálam.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 25 2011 06:48am


This post was edited by Baleee on Sep 25 2011 06:48am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1492849294930493149325001Next
Closed New Topic New Poll