d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1492649274928492949305001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 15 2015 02:36am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 15 2015 09:35am)
szerintem erdekes dolog az emberek szemebe nezni, es itt nemcsak a 10/10es lanyokra gondolok

eleg gyakran szoktam setalas/mozgolepcsozes/etc kozben belenezni mindenki szemebe, engem szorakoztat ahogy a tobbseget zavarja, neha erdekesen reagalnak


ez
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 15 2015 02:37am
Quote (fahrii @ 15 May 2015 10:22)
azon vagyok hogy tudjak
amúgy a beszélgetés még megy is, inkább a kezdeményezéssel vannak gondok
szemezésen szeretnék javítani, tegnap is próbáltam de az lett belőle h mpenként lesütöttem a szemem aztán vissza
de most hogy tudnék javulni ezen a téren? valahol el kéne kezdeni


grow some balls pl
Quote (TresholdOfUniverse @ 15 May 2015 10:35)
szerintem erdekes dolog az emberek szemebe nezni, es itt nemcsak a 10/10es lanyokra gondolok

eleg gyakran szoktam setalas/mozgolepcsozes/etc kozben belenezni mindenki szemebe, engem szorakoztat ahogy a tobbseget zavarja, neha erdekesen reagalnak


lel, ezt en is szoktam tolni

This post was edited by Cpt_Ghost on May 15 2015 02:37am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 15 2015 02:37am
Quote (fahrii @ May 15 2015 09:35am)
beszélgetés közben sem vagyok képes férfiakkal szemkontaktust tartani, mindig a beszpartnerem orrával szemezek


Pedig sokmnden kiderül belőle

Ha nem tetszel neki akkor szimplán elnéz, vagy elfordul.

Ha tetszel neki, akkor igazgatja a haját, lesüti a szemét, odasandít, etc
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 15 2015 02:38am
Én meg sosem nézek az emberekre utcán :D sosem veszem észre ha jön ismerős szembe mindig rám kell köszönni
vannak gondok

Quote (anyd @ 15 May 2015 10:37)
Pedig sokmnden kiderül belőle

Ha nem tetszel neki akkor szimplán elnéz, vagy elfordul.

Ha tetszel neki, akkor igazgatja a haját, lesüti a szemét, odasandít, etc


most a férfiakrol beszélünk?

This post was edited by fahrii on May 15 2015 02:39am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 15 2015 02:39am
Quote (fahrii @ 15 May 2015 10:38)
Én meg sosem nézek az emberekre utcán :D sosem veszem észre ha jön ismerős szembe mindig rám kell köszönni
vannak gondok



most a férfiakrol beszélünk?


igen, a férfiak igazgatják a hajukat meg sütik le a szemüket ha tetszel nekik.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 15 2015 02:39am
Tiszta PuA ez a topic.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 15 2015 02:40am
Quote (fahrii @ May 15 2015 09:38am)
Én meg sosem nézek az emberekre utcán :D sosem veszem észre ha jön ismerős szembe mindig rám kell köszönni
vannak gondok



most a férfiakrol beszélünk?


nem :D a férfiak az esetek 80%ban csak elnéznek másmerre, a maradékban meg deadlock alakul ki
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 15 2015 02:42am
Fahriii, ha pesten leszel csajozunk

Kezdemenyezesrol : legutobb LEN-en minden csaj csapathoz ugy mentunk oda, hogy szoktak e hardcore baszturbalni?
Es 10-12 csajjal dumaltunk, abbol 1 volt aki teljesen kretenul kezelte, de annak szerintem nagyobb gondjai is voltak
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 15 2015 02:42am
Meg jo h editet nyomtam

This post was edited by llllllllllll on May 15 2015 02:43am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 15 2015 02:43am
Quote (llllllllllll @ May 15 2015 09:42am)
Fahriii, ha pesten leszel csajozunk

Kezdemenyezesrol : legutobb LEN-en minden csaj csapathoz ugy mentunk oda, hogy szoktak e hardcore baszturbalni?
Es 10-12 csajjal dumaltunk, abbol 1 volt aki teljesen kretenul kezelte, de annak szerintem nagyobb gondjai is voltak


A geryllaz módszer
Go Back To Magyar Topic List
Prev1492649274928492949305001Next
Closed New Topic New Poll