Quote (fahrii @ 15 May 2015 10:22)
azon vagyok hogy tudjak
amúgy a beszélgetés még megy is, inkább a kezdeményezéssel vannak gondok
szemezésen szeretnék javítani, tegnap is próbáltam de az lett belőle h mpenként lesütöttem a szemem aztán vissza
de most hogy tudnék javulni ezen a téren? valahol el kéne kezdeni
grow some balls pl
Quote (TresholdOfUniverse @ 15 May 2015 10:35)
szerintem erdekes dolog az emberek szemebe nezni, es itt nemcsak a 10/10es lanyokra gondolok
eleg gyakran szoktam setalas/mozgolepcsozes/etc kozben belenezni mindenki szemebe, engem szorakoztat ahogy a tobbseget zavarja, neha erdekesen reagalnak
lel, ezt en is szoktam tolni
This post was edited by Cpt_Ghost on May 15 2015 02:37am