Quote (fahrii @ May 15 2015 09:11am)
én is így vagyok vele
és nincs az a pia hogy én táncoljak
te mit csinálnál a helyemben?
Nem tudom, neked a barátaid is ilyen szórakozóhelyekre járnak, mi meg kiülünk a deákra pár üveg borral, vagy valami koncetren/fesztiválon fetrengünk. Jobban szeretek csak szimplán ismerkedni, ha valaki felkelti az érdeklődésem.
Persze hogy nehéz olyannal beszélgetni, aki szimplán a kinézete alapján kelti fel az érdeklődésed..
Quote (fahrii @ May 15 2015 09:22am)
azon vagyok hogy tudjak
amúgy a beszélgetés még megy is, inkább a kezdeményezéssel vannak gondok
szemezésen szeretnék javítani, tegnap is próbáltam de az lett belőle h mpenként lesütöttem a szemem aztán vissza
de most hogy tudnék javulni ezen a téren? valahol el kéne kezdeni
Kezd mondjuk férfiakkal tömegközlekedésen. Csak nézelődj, és ha szemkontaktusban találod magad, tartsd meg. Hidd el, egy idő után a másik el fog nézni.
This post was edited by anyd on May 15 2015 02:33am