d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1492549264927492849295001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 15 2015 12:23am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 15 2015 07:18am)
most irta hogy kurvazas nem szamit


rekt²
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 15 2015 12:57am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 15 May 2015 08:08)
kurvazas nem szamit


Quote (josheide @ 15 May 2015 08:11)
es anyad?


Quote (BmA_BeMyAngel @ 15 May 2015 08:18)
most irta hogy kurvazas nem szamit


:DDDD
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 15 2015 01:42am
RIP BB King :(
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 15 2015 02:11am
Quote (anyd @ 15 May 2015 07:28)
En nem szoktam tancolni, es nem is megyek semmi kozelebe ahok emberek tancolnak. Parszor mar ravettek, de ahhoz nagyon reszegnek kell lennem, ami manapsag ritka


én is így vagyok vele
és nincs az a pia hogy én táncoljak
te mit csinálnál a helyemben?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 15 2015 02:14am
Quote (fahrii @ 15 May 2015 09:11)
én is így vagyok vele
és nincs az a pia hogy én táncoljak
te mit csinálnál a helyemben?


beszelgetni nem tudsz a lanyokkal
tancolni nem akarsz/mersz a lanyokkal
igazabol mar egy szemkontaktust se birsz kezelni a postjaid alapjan

de oszinten fahrikam kerlek vazold fel nekunk az idealis szituaciot!
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 15 2015 02:22am
Quote (josheide @ 15 May 2015 10:14)
beszelgetni nem tudsz a lanyokkal
tancolni nem akarsz/mersz a lanyokkal
igazabol mar egy szemkontaktust se birsz kezelni a postjaid alapjan

de oszinten fahrikam kerlek vazold fel nekunk az idealis szituaciot!


azon vagyok hogy tudjak
amúgy a beszélgetés még megy is, inkább a kezdeményezéssel vannak gondok
szemezésen szeretnék javítani, tegnap is próbáltam de az lett belőle h mpenként lesütöttem a szemem aztán vissza
de most hogy tudnék javulni ezen a téren? valahol el kéne kezdeni
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 15 2015 02:31am
Quote (fahrii @ May 15 2015 09:11am)
én is így vagyok vele
és nincs az a pia hogy én táncoljak
te mit csinálnál a helyemben?


Nem tudom, neked a barátaid is ilyen szórakozóhelyekre járnak, mi meg kiülünk a deákra pár üveg borral, vagy valami koncetren/fesztiválon fetrengünk. Jobban szeretek csak szimplán ismerkedni, ha valaki felkelti az érdeklődésem.
Persze hogy nehéz olyannal beszélgetni, aki szimplán a kinézete alapján kelti fel az érdeklődésed..

Quote (fahrii @ May 15 2015 09:22am)
azon vagyok hogy tudjak
amúgy a beszélgetés még megy is, inkább a kezdeményezéssel vannak gondok
szemezésen szeretnék javítani, tegnap is próbáltam de az lett belőle h mpenként lesütöttem a szemem aztán vissza
de most hogy tudnék javulni ezen a téren? valahol el kéne kezdeni


Kezd mondjuk férfiakkal tömegközlekedésen. Csak nézelődj, és ha szemkontaktusban találod magad, tartsd meg. Hidd el, egy idő után a másik el fog nézni.

This post was edited by anyd on May 15 2015 02:33am
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 15 2015 02:33am
Quote (fahrii @ 15 May 2015 10:22)
azon vagyok hogy tudjak
amúgy a beszélgetés még megy is, inkább a kezdeményezéssel vannak gondok
szemezésen szeretnék javítani, tegnap is próbáltam de az lett belőle h mpenként lesütöttem a szemem aztán vissza
de most hogy tudnék javulni ezen a téren? valahol el kéne kezdeni


Én a Just do it híve vagyok. Ha lányokkal akarsz beszélgetni, s kezdeményezni, akkor csináld. Akit meglátsz elsőnek és azt mondod, hogy vele szívesen beszélgetnél menj oda és beszélgess vele. Tök mindegy mivel indítasz. Ne azon törd magad, hogy mit kéne mondani, amint megláttad gondolkodás nélkül menj oda és mondj valamit.
Aztán önbizalmad úgy is a cselekvés végzése közben kapott pozitív visszacsatolásokból lesz. (látod hogy sikerül, vagy valami egyéb módon élvezed a dolgot)

Kicsit PUA feelinges lett.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 15 2015 02:35am
Quote (anyd @ 15 May 2015 10:31)
Nem tudom, neked a barátaid is ilyen szórakozóhelyekre járnak, mi meg kiülünk a deákra pár üveg borral, vagy valami koncetren/fesztiválon fetrengünk. Jobban szeretek csak szimplán ismerkedni, ha valaki felkelti az érdeklődésem.
Persze hogy nehéz olyannal beszélgetni, aki szimplán a kinézete alapján kelti fel az érdeklődésed..



Kezd mondjuk férfiakkal tömegközlekedésen. Csak nézelődj, és ha szemkontaktusban találod magad, tartsd meg. Hidd el, egy idő után a másik el fog nézni.


beszélgetés közben sem vagyok képes férfiakkal szemkontaktust tartani, mindig a beszpartnerem orrával szemezek
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 15 2015 02:35am
Quote (fahrii @ May 15 2015 09:22am)
azon vagyok hogy tudjak
amúgy a beszélgetés még megy is, inkább a kezdeményezéssel vannak gondok
szemezésen szeretnék javítani, tegnap is próbáltam de az lett belőle h mpenként lesütöttem a szemem aztán vissza
de most hogy tudnék javulni ezen a téren? valahol el kéne kezdeni


szerintem erdekes dolog az emberek szemebe nezni, es itt nemcsak a 10/10es lanyokra gondolok

eleg gyakran szoktam setalas/mozgolepcsozes/etc kozben belenezni mindenki szemebe, engem szorakoztat ahogy a tobbseget zavarja, neha erdekesen reagalnak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1492549264927492849295001Next
Closed New Topic New Poll