d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1492549264927492849295001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Sep 24 2011 07:26pm
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=402711

hova lett a másfél millió fg-je?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 24 2011 07:30pm
Quote (hedgehogsword @ Sep 25 2011 01:26am)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=402711

hova lett a másfél millió fg-je?


vett belőle egy lakást
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2011 10:54pm
Quote (hedgehogsword @ 25 Sep 2011 03:26)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=402711

hova lett a másfél millió fg-je?


14. top donor, meg ugye pókerezik...
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 24 2011 11:01pm
Quote (hedgehogsword @ Sep 25 2011 03:26am)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=402711

hova lett a másfél millió fg-je?


eladta mind
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2011 11:02pm
Quote (Coolface @ 25 Sep 2011 07:01)
eladta mind


no meg persze thhis
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Sep 24 2011 11:02pm
Quote (Coolface @ 25 Sep 2011 07:01)
eladta mind


es fuvet vett belole.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 24 2011 11:08pm
Quote (RedBlueDevils @ Sep 25 2011 07:02am)
es fuvet vett belole.


tobb ertelme lenne minthogy ennyi fg ott van az accjan, btw mit lehet ennyivel kezdeni a 100-200k h/u-n kivul?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 25 2011 03:01am
Oktatási és gyakorlati képzési lehetőség roma jelentkezőknek az Amerikai Nagykövetségen ( 2011.09.20. 18:21:57 )

Oktatási és gyakorlati képzési lehetőség roma jelentkezőknek az Amerikai Nagykövetségen
Jelentkezési határidő: 2011. szeptember 23.

olol
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 25 2011 03:02am
Quote (szabika @ 25 Sep 2011 11:01)
Oktatási és gyakorlati képzési lehetőség roma jelentkezőknek az Amerikai Nagykövetségen  ( 2011.09.20. 18:21:57 )

Oktatási és gyakorlati képzési lehetőség roma jelentkezőknek az Amerikai Nagykövetségen
Jelentkezési határidő: 2011. szeptember 23.

olol


Ez ilyen kamuhirdetés, hogy ne jelentkezzen senki.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 25 2011 03:05am
Quote (szabika @ Sep 25 2011 10:01am)
Oktatási és gyakorlati képzési lehetőség roma jelentkezőknek az Amerikai Nagykövetségen  ( 2011.09.20. 18:21:57 )

Oktatási és gyakorlati képzési lehetőség roma jelentkezőknek az Amerikai Nagykövetségen
Jelentkezési határidő: 2011. szeptember 23.

olol


ezt az egész dolgot úgy kéne megszüntetni, hogy mindenki cigányként jelentkezne az ösztöndíjakra, extra pénzekre,stb
Go Back To Magyar Topic List
Prev1492549264927492849295001Next
Closed New Topic New Poll