d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1492449254926492749285001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 14 2015 04:39pm
Quote (cowding @ 14 May 2015 22:42)
En se tudok tancolni
Sot meg annal is szarabb, mert nem erdekel es ha eleget iszom csinalom, mindenki mindig kerdezi h igazabol mit csinalok

De a vegen nevetunk rajta + nem baszogat senki miatta igazabol, lanyokat is szorakoztatja/aranyosnak tartjak


ez
én olyan szinten nem tudok táncolni, hogy az valami nevetséges, de eléggé leszoktam szarni ha megy a buláj
én is csak röhögök rajta a többiekkel, nőknél meg már pozitiv önmagában, ha egyáltalán táncolsz, nem is kell jól.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 14 2015 07:28pm
róma vizsga vibe
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 14 2015 08:00pm
en kurvajol tancolok B)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 14 2015 09:02pm
Quote (fahrii @ May 14 2015 08:32pm)
2 haverommal megyek
mind2 10/10
az egyik tud táncolni, mindig próbál tanítgatni de én fizikailag képtelen vagyok rá sajnos, írtó kellemetlenül érzem magam közben, hogy néz már ki egy 2 méter magas 100 kilós kigyúrt srác ahogy lötyög


ezt miért nem emelte ki senki




btw sztem az a lényege h ne feszülj rá h "uristen most csajozás lesz csajozás gyerünk nyomni kell jaj gyerünk"
azok is ugyanolyan emberek, gyarlóak, hazudnak, szarnak etc
semmi különleges nincs bennük
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 14 2015 09:29pm
Quote (Senee @ May 15 2015 04:02am)
ezt miért nem emelte ki senki




btw sztem az a lényege h ne feszülj rá h "uristen most csajozás lesz csajozás gyerünk nyomni kell jaj gyerünk"
azok is ugyanolyan emberek, gyarlóak, hazudnak, szarnak etc
semmi különleges nincs bennük


ja hát cickod neked is van :XD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 14 2015 11:12pm
Quote (jarabekg @ May 15 2015 03:29am)
ja hát cickod neked is van :XD


hm tényleg
le is megyek oda ahova fahrii megy majd
hátha engem szemel ki
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 14 2015 11:28pm
En nem szoktam tancolni, es nem is megyek semmi kozelebe ahok emberek tancolnak. Parszor mar ravettek, de ahhoz nagyon reszegnek kell lennem, ami manapsag ritka
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 15 2015 12:08am
Quote (fahrii @ 14 May 2015 23:01)
nem
de hónap végén lesz 1 éve h nem dugtam


kurvazas nem szamit
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 15 2015 12:11am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 15 May 2015 07:08)
kurvazas nem szamit


es anyad?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 15 2015 12:18am
Quote (josheide @ May 15 2015 07:11am)
es anyad?


most irta hogy kurvazas nem szamit
Go Back To Magyar Topic List
Prev1492449254926492749285001Next
Closed New Topic New Poll