Quote (fahrii @ May 14 2015 08:32pm)
2 haverommal megyek
mind2 10/10
az egyik tud táncolni, mindig próbál tanítgatni de én fizikailag képtelen vagyok rá sajnos, írtó kellemetlenül érzem magam közben, hogy néz már ki egy 2 méter magas 100 kilós kigyúrt srác ahogy lötyög
ezt miért nem emelte ki senki
btw sztem az a lényege h ne feszülj rá h "uristen most csajozás lesz csajozás gyerünk nyomni kell jaj gyerünk"
azok is ugyanolyan emberek, gyarlóak, hazudnak, szarnak etc
semmi különleges nincs bennük