Quote (fahrii @ May 14 2015 10:32pm)
2 haverommal megyek
mind2 10/10
az egyik tud táncolni, mindig próbál tanítgatni de én fizikailag képtelen vagyok rá sajnos, írtó kellemetlenül érzem magam közben, hogy néz már ki egy 2 méter magas 100 kilós kigyúrt srác ahogy lötyög
En se tudok tancolni
Sot meg annal is szarabb, mert nem erdekel es ha eleget iszom csinalom, mindenki mindig kerdezi h igazabol mit csinalok
De a vegen nevetunk rajta + nem baszogat senki miatta igazabol, lanyokat is szorakoztatja/aranyosnak tartjak