d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1492349244925492649275001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 10 2015 09:55am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 10 2015 04:50pm)
huh de ideges vagy
kár hogy nincs sok köze a valósághoz


Még mindig nem vagyok ideges. Te csak ezt a 4 dolgot tudod ismételgetni? Anyázol, nyomorékozol, elmész mert leszarsz minket és idegesek vagyunk? Egy pernél ez édeskevés lesz.

Amúgy: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=36102559&f=129&p=233873786 - szép progress 2009 óta.

This post was edited by -joey- on Dec 10 2015 09:57am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 10 2015 09:59am
Quote (-joey- @ 10 Dec 2015 16:55)
Még mindig nem vagyok ideges. Te csak ezt a 4 dolgot tudod ismételgetni? Anyázol, nyomorékozol, elmész mert leszarsz minket és idegesek vagyunk? Egy pernél ez édeskevés lesz.

Amúgy: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=36102559&f=129&p=233873786 - szép progress 2009 óta.


örülök
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 10 2015 10:03am
zsir a tema haverok
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 10 2015 11:46am
tfw kesz az adatbazisok beadandod
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 10 2015 12:20pm
Quote (Karan2_Returned @ 10 Dec 2015 18:46)
tfw kesz az adatbazisok beadandod


Mit kellett csinálni?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 10 2015 12:20pm
Quote (ace07 @ 10 Dec 2015 20:20)
Mit kellett csinálni?


beadni
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 10 2015 12:30pm
Quote (ace07 @ Dec 10 2015 07:20pm)
Mit kellett csinálni?


Tervezes, utana meg alap SQL, de azt hittem parszor hogy torkonszurom magamat közben.

A "nehezebbek":
Az összes adas (Sendung) amit az "SRF" meg "ARD" csatornan (Kanal) is közvetitenek
Olyan adasok, amit több nezö szeret mint a "ZDF" csatorna legnepszerübb müsorat

Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 10 2015 03:21pm
tfw ma este negyed tizenegykor hivnak meg szulinapi buliba, ami holnap 8-kor kezdodik
:SSSSSSSSSSSSSSSSSS mi lesz igy a poeval
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 10 2015 03:26pm
Quote (Taszilo.^ @ 10 Dec 2015 22:21)
tfw ma este negyed tizenegykor hivnak meg szulinapi buliba, ami holnap 8-kor kezdodik
:SSSSSSSSSSSSSSSSSS mi lesz igy a poeval


kolcsonozd ki patrik valamelyik haverjanak az accod az idoszakra, biztos szivesen jatszanak helyetted addig

This post was edited by SummertimeClothes on Dec 10 2015 03:27pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 10 2015 03:35pm
Quote (SummertimeClothes @ Dec 10 2015 10:26pm)
kolcsonozd ki patrik valamelyik haverjanak az accod az idoszakra, biztos szivesen jatszanak helyetted addig


az a baj, hogy eleg sokat er mar az akkom, es nem szivesen engedek ra havert :S
meg amugyis walk lesz, azt meg haver nem nagyon tud
Go Back To Magyar Topic List
Prev1492349244925492649275001Next
Closed New Topic New Poll