Quote (Vismajor @ 24 Sep 2011 19:04)
Én arra döbbentem rá a múltkor, hogy összesen 2x látom a háttérképem, amikor bekapcsolom, meg amikor kikapcsolom a gépet.

én meg a 2 monitor miatt elég sokat nézem

bár most is egyik film másik jsp, hmm...
This post was edited by hedgehogsword on Sep 24 2011 11:06am