Quote (GoreKnight9 @ 13 May 2015 15:48)
visszagondolva altalanosban volt 1 jo tesitanarno
de azt meg megbasztak es elment gyesre
sad lyfe
Nekem az egyetlen olyan tanar ismerosom gimiben batyam volt gimis osztalytarsa volt, aki a gyakorlatra jott vissza es torna edzeseket tartott. Nah az a csaj erosen doable volt, de csak 4ev + korban is.
A tobbi mind ven fapicsa vagy fagota volt.
This post was edited by Baleee on May 13 2015 07:54am