Quote (palacsinta @ 24 Sep 2011 15:21)
azért remélem nem, ő ilyen mindenből sokat vesz mer milesz ha nem lesz tipusu ember,mintha nagycsaládos lenne.
valamint ugye az a tekercsenkénti pár forint sem elhanyagolando az éves elszámolásnál .. kb mint mikor látod egy műsorba hogy évente 20k forintot ki lehet sporolni ezzel meg azzal hiába jön ki havi 2 sör árára őt ez nem érdekli..
sok kicsi sokra megy 
Amúgy ez egy jó felfogás, csak nem mindenkibe van ez 'belekódolva'. Mondjuk bennem se, de azt tudom, hogy pl idén a bringázással bérleten (3850 a bérlet asszem) ~27ezret spóroltam, azzal, hogy telefonomnál számlacsomagot váltottam havi szintel 4ezerrel kevesebbet fizetek (ez 2 hónapja van asszem), szóval jó dolog,k ha meg tudod itt-ott fogni ezeket.