d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1491949204921492249235001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 24 2011 07:25am
Quote (palacsinta @ Sep 24 2011 02:21pm)
azért remélem nem, ő ilyen mindenből sokat vesz mer milesz ha nem lesz tipusu ember,mintha nagycsaládos lenne.
valamint ugye az a  tekercsenkénti pár forint sem elhanyagolando az éves elszámolásnál ..  kb mint mikor látod egy műsorba hogy  évente 20k forintot ki lehet sporolni ezzel meg azzal hiába jön ki havi 2 sör árára őt ez nem érdekli.. sok kicsi sokra megy :D


ha tudja kerülgetni a raklapot az előszobában akkor hajrá ^^
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 24 2011 07:25am
Quote (palacsinta @ 24 Sep 2011 15:21)
azért remélem nem, ő ilyen mindenből sokat vesz mer milesz ha nem lesz tipusu ember,mintha nagycsaládos lenne.
valamint ugye az a  tekercsenkénti pár forint sem elhanyagolando az éves elszámolásnál ..  kb mint mikor látod egy műsorba hogy  évente 20k forintot ki lehet sporolni ezzel meg azzal hiába jön ki havi 2 sör árára őt ez nem érdekli.. sok kicsi sokra megy :D


Amúgy ez egy jó felfogás, csak nem mindenkibe van ez 'belekódolva'. Mondjuk bennem se, de azt tudom, hogy pl idén a bringázással bérleten (3850 a bérlet asszem) ~27ezret spóroltam, azzal, hogy telefonomnál számlacsomagot váltottam havi szintel 4ezerrel kevesebbet fizetek (ez 2 hónapja van asszem), szóval jó dolog,k ha meg tudod itt-ott fogni ezeket.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 24 2011 07:26am
a budipapirbol nekemis nagyobb kiszerelest kene venni, mert amikor elfogy utana egy hetig nem jut eszembe csak szaras utan.
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Sep 24 2011 07:30am
Quote (beni @ 24 Sep 2011 15:25)
ha tudja kerülgetni a raklapot az előszobában akkor hajrá ^^


msot egy 10k forintyi készlet szerintem kényelmesen elfér egy 3x3 as kamrában azért nem mindent igy vásárol :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 24 2011 07:32am
Quote (ecneB @ Sep 24 2011 02:13pm)
Boxer még oké, de egy fecske egy csajon? Fel nem állna a elkövetkező fél évben, az biztos..


Csak boxerem van^^
Quote (Baleee @ Sep 24 2011 02:15pm)
Milyen csajokkal vagy te, hogy jó rájuk az alsónadrágod?! :mellow:


Ki mondta, h jó rájuk?:D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 24 2011 07:33am
Quote (palacsinta @ Sep 24 2011 02:30pm)
msot egy 10k forintyi készlet szerintem kényelmesen elfér  egy 3x3 as kamrában azért nem mindent igy vásárol :D


pedig már azon kezdtem gondolkozni, hogy a véges rendelkezésre álló teret milyen nagy tételben vásárolt cuccokkal tölteném meg a legnagyobb hatékonyság érdekében

Quote (ecneB @ Sep 24 2011 02:13pm)
Boxer még oké, de egy fecske egy csajon? Fel nem állna a elkövetkező fél évben, az biztos..


ki hord fecskét?

This post was edited by beni on Sep 24 2011 07:34am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 24 2011 07:35am
Quote (beni @ Sep 24 2011 02:33pm)
pedig már azon kezdtem gondolkozni, hogy a véges rendelkezésre álló teret milyen nagy tételben vásárolt cuccokkal tölteném meg a legnagyobb hatékonyság érdekében


Barátnőm anjyáék is ilyenek.
Bemész a garázsba, 8 karton viz, 8 karton tej, 50kiló cukor, meg mitomén. Még ilyen vékony befőttes-üveg gumiból is van vagy 1000 darab..
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Sep 24 2011 07:36am
Quote (beni @ 24 Sep 2011 15:12)
u mean Semmelweis Ignác


oh shit
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 24 2011 07:42am
Quote (beni @ 24 Sep 2011 15:33)
pedig már azon kezdtem gondolkozni, hogy a véges rendelkezésre álló teret milyen nagy tételben vásárolt cuccokkal tölteném meg a legnagyobb hatékonyság érdekében



ki hord fecskét?


pl. én
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 24 2011 07:45am
Quote (beni @ Sep 24 2011 02:33pm)
pedig már azon kezdtem gondolkozni, hogy a véges rendelkezésre álló teret milyen nagy tételben vásárolt cuccokkal tölteném meg a legnagyobb hatékonyság érdekében



ki hord fecskét?


bitch please
Go Back To Magyar Topic List
Prev1491949204921492249235001Next
Closed New Topic New Poll