d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev14914924934944951468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 9 2014 05:02pm
Quote (GordonBajnai @ Jun 9 2014 10:58pm)
remelem megdoglik az osszes ilyen degeneralt a kurva anyjaba


nem fog
csak egyre tobb lesz

csicska magyar emberek rákos társadalma
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 10 2014 07:24am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 10 2014 02:40pm)


egy normális országban egy ilyen kaliberű embernek röhögve megütögetnék a hátát, azt beültetnék valami sarokba
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 10 2014 07:38am
Quote (Saenchai @ 10 Jun 2014 14:24)
egy normális országban egy ilyen kaliberű embernek röhögve megütögetnék a hátát, azt beültetnék valami sarokba


amúgy kerényit én se tudom hova tenni, nem tudom milyen buzivideóval zsarolhatja orbánt. bár lehet, hogy annyira nem szélsőséges, hogy elriasszon fidesz-szavazókat, de pár elmebeteg jobbert azért bevonz.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 10 2014 07:41am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Jun 2014 15:38)
amúgy kerényit én se tudom hova tenni, nem tudom milyen buzivideóval zsarolhatja orbánt. bár lehet, hogy annyira nem szélsőséges, hogy elriasszon fidesz-szavazókat, de pár elmebeteg jobbert azért bevonz.


implying a fidesz szavazók nagy része nem homofób
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 10 2014 07:42am
Quote (Rawen @ 10 Jun 2014 14:41)
implying a fidesz szavazók nagy része nem homofób


azért ez már nem csak homofóbia
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 10 2014 08:56am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 10 2014 03:38pm)
amúgy kerényit én se tudom hova tenni, nem tudom milyen buzivideóval zsarolhatja orbánt. bár lehet, hogy annyira nem szélsőséges, hogy elriasszon fidesz-szavazókat, de pár elmebeteg jobbert azért bevonz.


szerintem Kerényi is buzi, azért tiltakozik ellenük ennyire
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 10 2014 09:08am
Quote (Saenchai @ 10 Jun 2014 15:56)
szerintem Kerényi is buzi, azért tiltakozik ellenük ennyire


én hallottam pletykákat, hogy nagyon habzsolta a fiatalokat mikor tanított a színművészetin (akkor még nem diszkriminált nem szerint), dehát neten hallottam, szóval fasz tudja mennyi igazságtartalma van. de amúgy simán kinézném belőle.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 10 2014 09:11am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 10 2014 03:08pm)
én hallottam pletykákat, hogy nagyon habzsolta a fiatalokat mikor tanított a színművészetin (akkor még nem diszkriminált nem szerint), dehát neten hallottam, szóval fasz tudja mennyi igazságtartalma van. de amúgy simán kinézném belőle.


mindig azok ágálnak vmi ellen akik a legsárosabbak a dologban
Go Back To Magyar Topic List
Prev14914924934944951468Next
Add Reply New Topic New Poll