Quote (Saenchai @ 10 Jun 2014 14:24)
egy normális országban egy ilyen kaliberű embernek röhögve megütögetnék a hátát, azt beültetnék valami sarokba
amúgy kerényit én se tudom hova tenni, nem tudom milyen buzivideóval zsarolhatja orbánt. bár lehet, hogy annyira nem szélsőséges, hogy elriasszon fidesz-szavazókat, de pár elmebeteg jobbert azért bevonz.