d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1491492493494495660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 28 2014 01:37pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 28 2014 07:21pm)
A wp kurvajó.

Amúgy nem értem ezt a nincs app dolgot. Mi az a sok app, ami nincs rá és tényleg fontos is? Én általában úgy vagyok vele, hogy amilyen appot nem hiányolok, arra csak azért nincs szükségem, mert meglátom.
Mi az ami annyira kell wpre, de nincsen, hogy ezzel basztatják mindenhol?

Félreértés ne essék nem ítélem el, ha valaki másként használja a telefonját, biztos neki fontosak, csak érdeklődésképpen kérdezem, hogy mi az a nagy apphiány, amit mindig emlegetnek?


nekem ami zavart annak idején a wpmbe ,hogy nem annyira átalakítható mint egy android, nem mintha pont én hatalmas átalakításokat végeznék, de az a kevés hiányzott nagyon. + nagyon idegesített hogy amikor másolnom kellett dolgokat gépről telefonra akkor azt a buzi alkalmazását kellett használnom, sehogy máshogy nem tudtam feltenni, az meg egy rekt ( bár ez lehet én balfaszságom volt)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 28 2014 01:39pm
Quote (rapiddani @ 28 Oct 2014 21:37)
nekem ami zavart annak idején a wpmbe ,hogy nem annyira átalakítható mint egy android, nem mintha pont én hatalmas átalakításokat végeznék, de az a kevés hiányzott nagyon. +  nagyon idegesített hogy amikor másolnom kellett dolgokat gépről telefonra akkor azt a buzi alkalmazását kellett használnom, sehogy máshogy nem tudtam feltenni, az meg egy rekt ( bár ez lehet én balfaszságom volt)


Igen a wp7 idején az volt, de már évek óta a 8 van, és itt nem kell semmi hozzá. Az tényleg faszság volt, csak már pár éve nem aktuális.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 28 2014 01:42pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 28 2014 07:39pm)
Igen a wp7 idején az volt, de már évek óta a 8 van, és itt nem kell semmi hozzá. Az tényleg faszság volt, csak már pár éve nem aktuális.


elfelejtettem odaírni ,hogy nekem még htc radaron volt wp7el, de akkor lehet hogy a következő telefonon visszatérek wpre, mert az viszont tetszett ahogyan összevan kötve a ZINTERNETTEL! meg valamivel stabilabbnak éreztem mint az androidot, annak ellenére hogy note3 van most nekem, bár ezt a telefont szerintem jópár évig le nem cserélem
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 28 2014 02:15pm
Rezsönek kene segitseg:
Samsung Galaxy S5-je van, elfelejtette az alternativ jelszavat, es a google fiokjahoz sincs hozzaferese. Hogyan tudna resetelni?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 28 2014 03:02pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 28 2014 08:21pm)
A wp kurvajó.

Amúgy nem értem ezt a nincs app dolgot. Mi az a sok app, ami nincs rá és tényleg fontos is? Én általában úgy vagyok vele, hogy amilyen appot nem hiányolok, arra csak azért nincs szükségem, mert meglátom.
Mi az ami annyira kell wpre, de nincsen, hogy ezzel basztatják mindenhol?

Félreértés ne essék nem ítélem el, ha valaki másként használja a telefonját, biztos neki fontosak, csak érdeklődésképpen kérdezem, hogy mi az a nagy apphiány, amit mindig emlegetnek?


Én vettem egy surface pro 3-at. Felmegyek megnézem időnként az appokat és kurvára egy sincs, amit le akarnék szedni. Időnként próbálkozom játékokkal, oktatási segédlettel, ezzel azzal de még egy jót sem találtam. Vagyis de: egy app ami youtuberól tölt le számot/videót.

Ezzel szemben az apple storban csak meg kell nézni a top free kategóriát és tuti lesz egy pár játék ami felkelti az érdeklődésem és leszedem.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 28 2014 03:04pm
Quote (beni @ 28 Oct 2014 23:02)
Én vettem egy surface pro 3-at. Felmegyek megnézem időnként az appokat és kurvára egy sincs, amit le akarnék szedni. Időnként próbálkozom játékokkal, oktatási segédlettel, ezzel azzal de még egy jót sem találtam. Vagyis de: egy app ami youtuberól tölt le számot/videót.

Ezzel szemben az apple storban csak meg kell nézni a top free kategóriát és tuti lesz egy pár játék ami felkelti az érdeklődésem és leszedem.


A telefonos és a windowsos market más. Bár most dolgoznak az egyesítésén vagy meg is csinálták, de nem használhatod a telós appokat a gépen, és a telóra sokkal többen fejlesztenek appot, mint asztali gépre winen, mert a wines táblák elterjedtsége, még a wp-nek is töredéke, pedig az sem valami népszerű (pedig kurva jó)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 28 2014 03:30pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 28 2014 10:04pm)
A telefonos és a windowsos market más. Bár most dolgoznak az egyesítésén vagy meg is csinálták, de nem használhatod a telós appokat a gépen, és a telóra sokkal többen fejlesztenek appot, mint asztali gépre winen, mert a wines táblák elterjedtsége, még a wp-nek is töredéke, pedig az sem valami népszerű (pedig kurva jó)


Lehet hogy kurva jó, de netezni sokkal faszább ipaden.

Mondjuk a surfaceban az a király, hogy van rajta office meg akármilyen programot rá tudok rakni.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 28 2014 03:35pm
Quote (beni @ Oct 28 2014 10:30pm)
Lehet hogy kurva jó, de netezni sokkal faszább ipaden.

Mondjuk a surfaceban az a király, hogy van rajta office meg akármilyen programot rá tudok rakni.


Mennyi volt a surface? :p miben jobb mint egy netbook?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 28 2014 03:39pm
Quote (beni @ 28 Oct 2014 23:30)
Lehet hogy kurva jó, de netezni sokkal faszább ipaden.

Mondjuk a surfaceban az a király, hogy van rajta office meg akármilyen programot rá tudok rakni.



A wp-re mondtam, hogy kurvajó. Az meg telefon. (wp -> windows phone)

A surface meg persze x86 alapon működik, szóval lényegében egy rendes windowsod van, annak minden tudásával.
Ez magában hordozza, hogy az érintés része nem az igazi, mert az nincs kidolgozva a winben rendesen, de cserébe meg egy rendes notebook tudású tableted van.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 28 2014 03:59pm
Quote (anyd @ Oct 28 2014 10:35pm)
Mennyi volt a surface? :p miben jobb mint egy netbook?


buzidrága

Nézd meg a speceket a honlapon.

Amúgy nekem a feeling miatt sokkal jobb, mint egy netbook. De vannak idegesítő dolgai is azért.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1491492493494495660Next
Add Reply New Topic New Poll