d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1491849194920492149225001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 24 2011 07:09am
Quote (Vismajor @ 24 Sep 2011 15:09)
A?_?
Az nem én voltam. :D
Tőlem csak az alsógatyákat meg az ingeket csórják.


Tökös csajok?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 24 2011 07:10am
Quote (ecneB @ Sep 24 2011 02:09pm)
Tökös csajok?


Nem, csak nem tudnak tangába aludni, és mindig kérnek egy alsógatyát. Aztán folyotn "hazaviszem és kimosva visszahozom !!!négy"
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 24 2011 07:12am
Quote (zsansaccount @ Sep 24 2011 02:01pm)
jár térről térre és fogkefét osztogat a kurváknak

ki tudja hány ember életét mentheti ez meg, elvégre szentgyörgyi is csak annyit mondott a szülészeknek, h ugyan mossanak már kezet, mielőtt kiveszik a babát a mamából...


u mean Semmelweis Ignác
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 24 2011 07:13am
Quote (Vismajor @ 24 Sep 2011 15:10)
Nem, csak nem tudnak tangába aludni, és mindig kérnek egy alsógatyát. Aztán folyotn "hazaviszem és kimosva visszahozom !!!négy"


Boxer még oké, de egy fecske egy csajon? Fel nem állna a elkövetkező fél évben, az biztos..
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Sep 24 2011 07:13am
Quote (RRC @ 24 Sep 2011 14:52)
én nem dobom el a fogkefém egy használat után, vagy te megőrzöd a szaros papírt?


De én igen am speciel pont mostanában hallottam hogy vett pont ekkora mennyiségben wcpapirt egy munkatársam ,nem akartam a lelkedbe gázolni ezzel sajnálom.Irhattam volna 100 db-os gumit is, oh wait..

This post was edited by palacsinta on Sep 24 2011 07:13am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 24 2011 07:14am
Quote (beni @ 24 Sep 2011 15:12)
u mean Semmelweis Ignác


y, correct
az anyák megmentője
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 24 2011 07:15am
Quote (Vismajor @ 24 Sep 2011 15:10)
Nem, csak nem tudnak tangába aludni, és mindig kérnek egy alsógatyát. Aztán folyotn "hazaviszem és kimosva visszahozom !!!négy"


Milyen csajokkal vagy te, hogy jó rájuk az alsónadrágod?! :mellow:
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 24 2011 07:16am
Quote (palacsinta @ Sep 24 2011 02:13pm)
De én igen am speciel pont mostanában hallottam hogy vett pont ekkora mennyiségben wcpapirt egy munkatársam ,nem akartam a lelkedbe gázolni ezzel sajnálom.Irhattam volna 100 db-os gumit is, oh wait..


Vett 3 twilight kötetet, vagy hogy sikerült?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 24 2011 07:18am
Quote (palacsinta @ 24 Sep 2011 15:13)
De én igen am speciel pont mostanában hallottam hogy vett pont ekkora mennyiségben wcpapirt egy munkatársam ,nem akartam a lelkedbe gázolni ezzel sajnálom.Irhattam volna 100 db-os gumit is, oh wait..


Mi WC papírt ilyen 2x18 tekercses packekbe veszünk.


Mondjuk fogkefe nekem is jó lenne egy ilyen olcsó verzió. Amúgy meg Ede, a kemény sörtére a megoldás: forró folyó csapvíz alatt tartsd pár másodpercig és megpuhul annyira, hogy nem bassza az ínyedet szét. Meg vegyél élesztőt néha és rágcsáld, úgy, hogy az ínyed körül a nyelveddel tologatod előtte. ^^^^

Baromi jót tesz neki. Amióta sütés közben megeszem az élesztő felét, kevésbé van ínyvérzés problémám, sőt, utóbbi hónapokban nem is volt. Még ha nem puhítottam fel a fogkefét, akkor sem.
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Sep 24 2011 07:21am
Quote (beni @ 24 Sep 2011 15:16)
Vett 3 twilight kötetet, vagy hogy sikerült?


azért remélem nem, ő ilyen mindenből sokat vesz mer milesz ha nem lesz tipusu ember,mintha nagycsaládos lenne.
valamint ugye az a tekercsenkénti pár forint sem elhanyagolando az éves elszámolásnál .. kb mint mikor látod egy műsorba hogy évente 20k forintot ki lehet sporolni ezzel meg azzal hiába jön ki havi 2 sör árára őt ez nem érdekli.. sok kicsi sokra megy :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1491849194920492149225001Next
Closed New Topic New Poll