Quote (palacsinta @ 24 Sep 2011 15:13)
De én igen am speciel pont mostanában hallottam hogy vett pont ekkora mennyiségben wcpapirt egy munkatársam ,nem akartam a lelkedbe gázolni ezzel sajnálom.Irhattam volna 100 db-os gumit is, oh wait..
Mi WC papírt ilyen 2x18 tekercses packekbe veszünk.
Mondjuk fogkefe nekem is jó lenne egy ilyen olcsó verzió. Amúgy meg Ede, a kemény sörtére a megoldás: forró folyó csapvíz alatt tartsd pár másodpercig és megpuhul annyira, hogy nem bassza az ínyedet szét. Meg vegyél élesztőt néha és rágcsáld, úgy, hogy az ínyed körül a nyelveddel tologatod előtte. ^^^^
Baromi jót tesz neki. Amióta sütés közben megeszem az élesztő felét, kevésbé van ínyvérzés problémám, sőt, utóbbi hónapokban nem is volt. Még ha nem puhítottam fel a fogkefét, akkor sem.