d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1491749184919492049215001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 24 2011 06:52am
Quote (palacsinta @ 24 Sep 2011 14:51)
nem vettél még 10k forintnyi wc papirt? na ugyan iylen


én nem dobom el a fogkefém egy használat után, vagy te megőrzöd a szaros papírt?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 24 2011 06:53am
Quote (palacsinta @ Sep 24 2011 01:51pm)
nem vettél még 10k forintnyi wc papirt? na ugyan iylen


egyébként vettem egy csomó rózsaszín wc papírt is ... 200 Ft-al olcsóbb volt, mint az ugyanolyan fehér/sárga ... tétováztam egy röpke pillanatig aztán beadtam a derekam

Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 24 2011 06:56am
Quote (ElCapitano @ Sep 24 2011 01:52pm)
Nagyon durva? Mármint a sertjéje? Mert érzékeny az ínyem és ha kemény szőrű fogkefével mosok fogat olyan a csap mint egy tarantino film. Több vért köpök mint vizet. :D


szerintem pont jó

Máskor is ebben fogom inkább tartani a pénzem nem frankban.

Quote (RRC @ Sep 24 2011 01:52pm)
én nem dobom el a fogkefém egy használat után, vagy te megőrzöd a szaros papírt?


Nem, de jobb esetben még szükségem lesz még az életben fogkefére és amikor majd hirtelen kéne, akkor majd csak 500ft-osokat fogok találni.

Visnek is tudom ajánlani amúgy. Múltkor panaszkodott, hogy egy vagyont emészt fel az egy éjszakás csajok fogkefe igényének kiszolgálása.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 24 2011 06:57am
Quote (beni @ 24 Sep 2011 14:56)
szerintem pont jó

Máskor is ebben fogom inkább tartani a pénzem nem frankban.



Nem, de jobb esetben még szükségem lesz még az életben fogkefére és amikor majd hirtelen kéne, akkor majd csak 500ft-osokat fogok találni.

Visnek is tudom ajánlani amúgy. Múltkor panaszkodott, hogy egy vagyont emészt fel az egy éjszakás csajok fogkefe igényének kiszolgálása.


én ezt megértem, de mire fel a wc papíros példa? :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 24 2011 06:59am
Quote (RRC @ Sep 24 2011 01:57pm)
én ezt megértem, de mire fel a wc papíros példa? :D


vicc akart lenni ^^
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Sep 24 2011 07:00am
Quote (beni @ 24 Sep 2011 14:53)
egyébként vettem egy csomó rózsaszín wc papírt is ... 200 Ft-al olcsóbb volt, mint az ugyanolyan fehér/sárga ... tétováztam egy röpke pillanatig aztán beadtam a derekam


arra én is lecsaptam, mikor költöztem vissza pécsre
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 24 2011 07:00am
Quote (beni @ 24 Sep 2011 14:56)
szerintem pont jó

Máskor is ebben fogom inkább tartani a pénzem nem frankban.



Nem, de jobb esetben még szükségem lesz még az életben fogkefére és amikor majd hirtelen kéne, akkor majd csak 500ft-osokat fogok találni.

Visnek is tudom ajánlani amúgy. Múltkor panaszkodott, hogy egy vagyont emészt fel az egy éjszakás csajok fogkefe igényének kiszolgálása.


Nem akarok belegondolni ebbe a postba. :mellow:
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Sep 24 2011 07:01am
Quote (ElCapitano @ Sep 24 2011 01:00pm)
Nem akarok belegondolni ebbe a postba. :mellow:


fúúj csajok MI
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Sep 24 2011 07:01am
Quote (ElCapitano @ 24 Sep 2011 15:00)
Nem akarok belegondolni ebbe a postba. :mellow:


jár térről térre és fogkefét osztogat a kurváknak

ki tudja hány ember életét mentheti ez meg, elvégre szentgyörgyi is csak annyit mondott a szülészeknek, h ugyan mossanak már kezet, mielőtt kiveszik a babát a mamából...

This post was edited by zsansaccount on Sep 24 2011 07:02am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 24 2011 07:09am
Quote (beni @ Sep 24 2011 01:56pm)
szerintem pont jó

Máskor is ebben fogom inkább tartani a pénzem nem frankban.



Nem, de jobb esetben még szükségem lesz még az életben fogkefére és amikor majd hirtelen kéne, akkor majd csak 500ft-osokat fogok találni.

Visnek is tudom ajánlani amúgy. Múltkor panaszkodott, hogy egy vagyont emészt fel az egy éjszakás csajok fogkefe igényének kiszolgálása.


A?_?
Az nem én voltam. :D
Tőlem csak az alsógatyákat meg az ingeket csórják.

Quote (ElCapitano @ Sep 24 2011 02:00pm)
Nem akarok belegondolni ebbe a postba. :mellow:


Amúgy ez meg wat?

This post was edited by Vismajor on Sep 24 2011 07:09am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1491749184919492049215001Next
Closed New Topic New Poll