Quote (ElCapitano @ Sep 24 2011 01:52pm)
Nagyon durva? Mármint a sertjéje? Mert érzékeny az ínyem és ha kemény szőrű fogkefével mosok fogat olyan a csap mint egy tarantino film. Több vért köpök mint vizet.

szerintem pont jó
Máskor is ebben fogom inkább tartani a pénzem nem frankban.
Quote (RRC @ Sep 24 2011 01:52pm)
én nem dobom el a fogkefém egy használat után, vagy te megőrzöd a szaros papírt?
Nem, de jobb esetben még szükségem lesz még az életben fogkefére és amikor majd hirtelen kéne, akkor majd csak 500ft-osokat fogok találni.
Visnek is tudom ajánlani amúgy. Múltkor panaszkodott, hogy egy vagyont emészt fel az egy éjszakás csajok fogkefe igényének kiszolgálása.