d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1491649174918491949205001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 13 2015 12:30am
Quote (CyberPunk666 @ May 12 2015 09:41pm)
Simonyi Ernő: Digitális szűrők
Ez kéne digitálisan, de sehol sem találom :(

Valakinek nincs meg? Vagy könyvben, megvenném vagy kölcsön kérném.


lenne ilyen konyvem, es fejbol tudnam mi van benne, gyorsan megolnem magam
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 13 2015 12:32am
Quote (ZaturekManfred @ May 12 2015 07:35pm)
A ruhás kép után szabadon:

Melyik épület van közelebb?

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/7f/Flickr_-_Daveness_98_-_Nile_vista_real_estate.jpg

Ha volt már, akkor Genthor leszállt a bicikliről ofc.


A szürke, teljesen egyértelmű

Aki nem értene egyet vagy nem érti, görgessen gyorsan végig rajta, tökre látszik még az is hogy milyen szögben lőtték a képet

This post was edited by anyd on May 13 2015 12:33am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 13 2015 12:43am
Quote (CyberPunk666 @ May 12 2015 08:41pm)
Simonyi Ernő: Digitális szűrők
Ez kéne digitálisan, de sehol sem találom :(

Valakinek nincs meg? Vagy könyvben, megvenném vagy kölcsön kérném.


Konyvtarunkban van minden ami simonyi, ha sehonnan nem tudod megszerezni szolj es megnezem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 13 2015 12:44am
Quote (jarabekg @ 13 May 2015 08:30)
lenne ilyen konyvem, es fejbol tudnam mi van benne, gyorsan megolnem magam


? mi bajod van?
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 13 2015 12:44am
Quote (CyberPunk666 @ May 13 2015 07:44am)
? mi bajod van?


nemtom de adj neki gyorsan eg yilyen köynvet
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 13 2015 12:47am
Quote (CyberPunk666 @ May 13 2015 07:44am)
? mi bajod van?


tegnap nyeltem le 250 oldal szamitogepes iranyitast, amibe ofc vannak szurok is

ha letezik olyan konyv, amiben csak a szurokrol van ennyi, es meg kene tanulnom, megolnem magam
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 13 2015 12:47am
Quote (llllllllllll @ 13 May 2015 08:43)
Konyvtarunkban van minden ami simonyi, ha sehonnan nem tudod megszerezni szolj es megnezem


Van egy híresebb Simonyi, az idősebbik Károly. Az ő könyveit (többnyire) könnyű beszerezni, de az Ernő nem írt sok könyvet.

Azt hiszem a könyvtárban nálunk is megvan, de megvenném, mert hosszabb időre kellene :/

Lehet kiveszem, azt mondom, hogy elveszett és megkérdezem mennyit kell fizetnem :D


Quote (jarabekg @ 13 May 2015 08:47)
tegnap nyeltem le 250 oldal szamitogepes iranyitast, amibe ofc vannak szurok is

ha letezik olyan konyv, amiben csak a szurokrol van ennyi, es meg kene tanulnom, megolnem magam


Jelfeldolgozás könyv, szóval nem csak a szűrőkről van szó, de lényegében a szűrökhöz jut el a szerző a végére.

A könyv teljesen így van:
Simonyi Ernő: Digitális szűrők - A digitális jelfeldolgozás alapjai

Jah és 563 oldalas :D

This post was edited by CyberPunk666 on May 13 2015 12:53am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 13 2015 12:59am
Quote (CyberPunk666 @ May 13 2015 06:47am)
Van egy híresebb Simonyi, az idősebbik Károly. Az ő könyveit (többnyire) könnyű beszerezni, de az Ernő nem írt sok könyvet.

Azt hiszem a könyvtárban nálunk is megvan, de megvenném, mert hosszabb időre kellene :/

Lehet kiveszem, azt mondom, hogy elveszett és megkérdezem mennyit kell fizetnem :D




Jelfeldolgozás könyv, szóval nem csak a szűrőkről van szó, de lényegében a szűrökhöz jut el a szerző a végére.

A könyv teljesen így van:
Simonyi Ernő: Digitális szűrők - A digitális jelfeldolgozás alapjai

Jah és 563 oldalas :D


Konyvtarbol nem erdmes "lopni", mert a beszerzesi ar valami 20xosat kell kifizetni
Vagy munkahelyen kervenyezd h szerezzek be
En most bentrol elhoztam egy konyvet, amibol szakdogat irok
Ha nem vettek volna meg bent, akkor szarba lettem volna, mert annyiba kerul a konyv mint kethavi fizum
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 13 2015 01:07am
:3


Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 13 2015 01:18am
Quote (llllllllllll @ 13 May 2015 08:59)
Konyvtarbol nem erdmes "lopni", mert a beszerzesi ar valami 20xosat kell kifizetni
Vagy munkahelyen kervenyezd h szerezzek be
En most bentrol elhoztam egy konyvet, amibol szakdogat irok
Ha nem vettek volna meg bent, akkor szarba lettem volna, mert annyiba kerul a konyv mint kethavi fizum


Jo de ez attol is fugg, hogy egyaltalan beszerezheto-e meg valahonnan. Ha ritka mint a feher hollo, de szukseges, meg hosszu tavon kellhet, akkor lehet meg a '20x' ar is megeri, foleg, ha az is 'csak' mondjuk 5k huf.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1491649174918491949205001Next
Closed New Topic New Poll