Quote (Genthor @ 9 Dec 2015 19:52)
Mindjárt jön bbaallaaggee és leolt mindekit a picsába, hogy a sok kretén nem ért az autókhoz.
Quote (Vismajor @ 9 Dec 2015 19:05)
Akkor viszont max becsült értéke van
Amúgy nevermind, hülyeség amit írtam, benzines is simán elmegy dízellel (mármint beindul és beszarik) mint fordítva
itt mindenki ert hozza nem latod?