d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1491649174918491949205001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 3 2013 03:53am
Quote (szabika @ 3 Feb 2013 10:36)
svédbe is tippmix van
lol álat


le mellow face
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 3 2013 03:56am
Quote (szabika @ 3 Feb 2013 11:36)
svédbe is tippmix van
lol álat


gyor svedorszag fovarosa, nem tudtad?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Feb 3 2013 04:14am
Nem szeretem a Google megújult képkeresőjét.
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Feb 3 2013 05:01am
jobb egérgombom alá bekerült valami szar, mert néha tök "nehéz" lenyomni, s pl. dota közben ez geci idegesítő
mit lehet ezzel kezdeni? nem lehet szétszedni az egeret (g400)
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Feb 3 2013 05:04am
Quote (farki @ Feb 3 2013 12:01pm)
jobb egérgombom alá bekerült valami szar, mert néha tök "nehéz" lenyomni, s pl. dota közben ez geci idegesítő
mit lehet ezzel kezdeni? nem lehet szétszedni az egeret (g400)


áztasd be
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 3 2013 05:12am
Quote (farki @ 3 Feb 2013 11:01)
jobb egérgombom alá bekerült valami szar, mert néha tök "nehéz" lenyomni, s pl. dota közben ez geci idegesítő
mit lehet ezzel kezdeni? nem lehet szétszedni az egeret (g400)


Küld ki a monitort és szopd le a floppyt.

Nem tudom, sztem szétlehet szedni, az alján vannak ugye ezek a fekete kis gecik amik oda vannak ragasztva, az alatt van pár csavar amit kiszedsz és már tudod is javítani imo. Legalábbis G9nél így van.
Ja és ha leszeded a kis geciket az egér aljáról akkor vmi ragasztót szedj hozzá meg várd h megkössön mert különben olyan lesz mintha köveket használnál egérpadnak.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 3 2013 05:29am
Quote (farki @ 3 Feb 2013 13:01)
jobb egérgombom alá bekerült valami szar, mert néha tök "nehéz" lenyomni, s pl. dota közben ez geci idegesítő
mit lehet ezzel kezdeni? nem lehet szétszedni az egeret (g400)



elvileg szet lehet szedni, csak komplikalt

keress ra, van par video rola
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 3 2013 05:32am
Quote (farki @ 3 Feb 2013 12:01)
jobb egérgombom alá bekerült valami szar, mert néha tök "nehéz" lenyomni, s pl. dota közben ez geci idegesítő
mit lehet ezzel kezdeni? nem lehet szétszedni az egeret (g400)


adjál egy sorozat határozott impulzust a a jobb gombnak és akkor összetöröd ami alatta van, utána csak ki kell szórni.
ha ragacsos a cucc, akkor szívás.

(én nem így tennék, az én egerem szétszedhető egyszerűen)
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 3 2013 05:41am
Quote (szabika @ Feb 3 2013 12:04pm)
áztasd be


savba
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 3 2013 06:32am
Quote (farki @ 3 Feb 2013 12:01)
jobb egérgombom alá bekerült valami szar, mert néha tök "nehéz" lenyomni, s pl. dota közben ez geci idegesítő
mit lehet ezzel kezdeni? nem lehet szétszedni az egeret (g400)


nekem is volt már ilyen az mx518ammal, de megcsapkodtam kicsit aztán megoldódott!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1491649174918491949205001Next
Closed New Topic New Poll