Quote (farki @ 3 Feb 2013 11:01)
jobb egérgombom alá bekerült valami szar, mert néha tök "nehéz" lenyomni, s pl. dota közben ez geci idegesítő
mit lehet ezzel kezdeni? nem lehet szétszedni az egeret (g400)
Küld ki a monitort és szopd le a floppyt.
Nem tudom, sztem szétlehet szedni, az alján vannak ugye ezek a fekete kis gecik amik oda vannak ragasztva, az alatt van pár csavar amit kiszedsz és már tudod is javítani imo. Legalábbis G9nél így van.
Ja és ha leszeded a kis geciket az egér aljáról akkor vmi ragasztót szedj hozzá meg várd h megkössön mert különben olyan lesz mintha köveket használnál egérpadnak.