d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1491649174918491949205001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 24 2011 06:19am
Quote (zsansaccount @ Sep 24 2011 01:14pm)
hihetetlen, h 1 évet végig kellett szenvedni az egyetemen, h végre lényegi és érdekes dolgokat kezdjünk el tanulni. ok nem azért, az első év is jó volt, meg értem én, h alapozás, de csomó olyan dolog van, amit megértettünk volna már akkor, azokból a tárgyakból is és így sokkal érdekesebb lett volna és mindenki jobban tanult volna meg szívesebben. szval ha reformálják a felsőoktatást, akkor ezt is vegyék bele. csak szólok...


a wild cyberpunk appears
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 24 2011 06:22am
alpha protocollal játszott valaki?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 24 2011 06:27am
Quote (beni @ Sep 24 2011 02:19pm)
a wild cyberpunk appears


:lol:
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 24 2011 06:43am
vettem 16 spar budget fogkefét

valami 65 ft darabja
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 24 2011 06:45am
Quote (beni @ 24 Sep 2011 14:43)
vettem 16 spar budget fogkefét

valami 65 ft darabja


minek neked annyi
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 24 2011 06:49am
Quote (beni @ 24 Sep 2011 14:43)
vettem 16 spar budget fogkefét

valami 65 ft darabja


fogkefémmel horvátországban :$$$$$$$$$
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 24 2011 06:50am
Quote (RRC @ Sep 24 2011 01:45pm)
minek neked annyi


nem romlik meg
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Sep 24 2011 06:51am
Quote (RRC @ 24 Sep 2011 14:45)
minek neked annyi


nem vettél még 10k forintnyi wc papirt? na ugyan iylen
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Sep 24 2011 06:52am
Quote (beni @ 24 Sep 2011 14:19)
a wild cyberpunk appears


:lol:


Quote (palacsinta @ 24 Sep 2011 14:51)
nem vettél még 10k forintnyi wc papirt? na ugyan iylen


nem :mellow:

This post was edited by zsansaccount on Sep 24 2011 06:52am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 24 2011 06:52am
Quote (beni @ 24 Sep 2011 14:50)
nem romlik meg


Nagyon durva? Mármint a sertjéje? Mert érzékeny az ínyem és ha kemény szőrű fogkefével mosok fogat olyan a csap mint egy tarantino film. Több vért köpök mint vizet. :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1491649174918491949205001Next
Closed New Topic New Poll