Quote (zsansaccount @ Sep 24 2011 01:14pm)
hihetetlen, h 1 évet végig kellett szenvedni az egyetemen, h végre lényegi és érdekes dolgokat kezdjünk el tanulni. ok nem azért, az első év is jó volt, meg értem én, h alapozás, de csomó olyan dolog van, amit megértettünk volna már akkor, azokból a tárgyakból is és így sokkal érdekesebb lett volna és mindenki jobban tanult volna meg szívesebben. szval ha reformálják a felsőoktatást, akkor ezt is vegyék bele. csak szólok...
a wild cyberpunk appears