Quote (Taszilo.^ @ Dec 9 2015 06:51pm)
a dizel a rosszabb minosegu uzemanyag, ha dizelesbe ontik a benyat, akkor az elmeletileg nem fog kart okozni, "haraposabb" lesz, telen munkagepekbe szoktak keverni benzint a dizelbe, hogy ne dermedjen meg
Azért egy egy dízel motor kissé kifinomultabb szerkezet egy audiban mint egy munkagépben
Quote (llllllllllll @ Dec 9 2015 06:53pm)
akkor lehet fordítva történt, mert teljesen meghalt a motor
50 milla a kocsi, a maradék a szenzorok, elektronika, etc
én is ezzel kezdtem, hogy más a nyílása a kettőnek, de aztán felvilágosítottak, hogy tesztautót nem lehet kútnál tankolni, csak kannából
mégis milyen autóról beszélünk? És miért olyan idióta h teletankolja benyával és aztán ráindítózik?
Egyébként ettől nem hal meg a motor, kizárt, mivel a dízelautóban nincs gyertya, hanem kompresszióval gyújta be, ezért csak összenyomta a benzint mint az állat aztán az azt mondta a tengelyeknke h pöff, kapjátok be
Fordítva meg szétvetette volna a hengerfejet meg úgy kb mindent a dízel
megjó nagy kanna lehetett ha teletankolta
This post was edited by Vismajor on Dec 9 2015 11:59am