d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1491549164917491849195001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 9 2015 11:50am
Quote (llllllllllll @ Dec 9 2015 06:49pm)
pont hogy ez a gáz nem és a fordítottja kevésbé, nem?



A diesel a gáz


Xdxd

Erted, gazolaj

This post was edited by anyd on Dec 9 2015 11:51am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 9 2015 11:51am
Quote (llllllllllll @ Dec 9 2015 06:49pm)
pont hogy ez a gáz nem és a fordítottja kevésbé, nem?


a dizel a rosszabb minosegu uzemanyag, ha dizelesbe ontik a benyat, akkor az elmeletileg nem fog kart okozni, "haraposabb" lesz, telen munkagepekbe szoktak keverni benzint a dizelbe, hogy ne dermedjen meg
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 9 2015 11:53am
Quote (Taszilo.^ @ Dec 9 2015 05:51pm)
a dizel a rosszabb minosegu uzemanyag, ha dizelesbe ontik a benyat, akkor az elmeletileg nem fog kart okozni, "haraposabb" lesz, telen munkagepekbe szoktak keverni benzint a dizelbe, hogy ne dermedjen meg


akkor lehet fordítva történt, mert teljesen meghalt a motor

Quote (cowding @ Dec 9 2015 05:50pm)
tuti fake
uj kocsikba olyan tankolonyilás van h csak a megfelelő mehet bele
nemhogy 80 millás ( te mi teso? r5 kerül 40 be) kocsinál


50 milla a kocsi, a maradék a szenzorok, elektronika, etc
én is ezzel kezdtem, hogy más a nyílása a kettőnek, de aztán felvilágosítottak, hogy tesztautót nem lehet kútnál tankolni, csak kannából
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 9 2015 11:57am
Quote (llllllllllll @ Dec 9 2015 06:53pm)
akkor lehet fordítva történt, mert teljesen meghalt a motor



50 milla a kocsi, a maradék a szenzorok, elektronika, etc
én is ezzel kezdtem, hogy más a nyílása a kettőnek, de aztán felvilágosítottak, hogy tesztautót nem lehet kútnál tankolni, csak kannából


hat akkor az kappa
amig gyujtast nem adnak ra, meg van visszaut, szal ha kanna felenel eszbekap, akkor mentheto lett volna
rip car
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 9 2015 11:58am
Quote (Taszilo.^ @ Dec 9 2015 06:51pm)
a dizel a rosszabb minosegu uzemanyag, ha dizelesbe ontik a benyat, akkor az elmeletileg nem fog kart okozni, "haraposabb" lesz, telen munkagepekbe szoktak keverni benzint a dizelbe, hogy ne dermedjen meg


Azért egy egy dízel motor kissé kifinomultabb szerkezet egy audiban mint egy munkagépben

Quote (llllllllllll @ Dec 9 2015 06:53pm)
akkor lehet fordítva történt, mert teljesen meghalt a motor



50 milla a kocsi, a maradék a szenzorok, elektronika, etc
én is ezzel kezdtem, hogy más a nyílása a kettőnek, de aztán felvilágosítottak, hogy tesztautót nem lehet kútnál tankolni, csak kannából


mégis milyen autóról beszélünk? És miért olyan idióta h teletankolja benyával és aztán ráindítózik?
Egyébként ettől nem hal meg a motor, kizárt, mivel a dízelautóban nincs gyertya, hanem kompresszióval gyújta be, ezért csak összenyomta a benzint mint az állat aztán az azt mondta a tengelyeknke h pöff, kapjátok be
Fordítva meg szétvetette volna a hengerfejet meg úgy kb mindent a dízel

megjó nagy kanna lehetett ha teletankolta

This post was edited by Vismajor on Dec 9 2015 11:59am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 9 2015 11:59am
Quote (Taszilo.^ @ Dec 9 2015 05:57pm)
hat akkor az kappa
amig gyujtast nem adnak ra, meg van visszaut, szal ha kanna felenel eszbekap, akkor mentheto lett volna
rip car


neten azt írják, hogy az én verzióm öli meg a kocsit, de én elhiszem neked, mert kurvára nem értek hozzá
de fenomenális volt amikor hosszú várakozás után elkészül a két tesztkocsi, erre mondják a németek, hogy ... még maradt egy
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 9 2015 12:00pm
uborka mérnök úr munkatársai ikszdé
első kézből tapasztalhattad mi történik, ha egy jarabekre kávéfőzésnél bonyolultabb feladatot bíznak
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 9 2015 12:04pm
Quote (cowding @ Dec 9 2015 06:50pm)
tuti fake
uj kocsikba olyan tankolonyilás van h csak a megfelelő mehet bele
nemhogy 80 millás ( te mi teso? r5 kerül 40 be) kocsinál


prototipus, nem sorozatgyartott
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 9 2015 12:05pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Dec 9 2015 07:04pm)
prototipus, nem sorozatgyartott


Akkor viszont max becsült értéke van

Amúgy nevermind, hülyeség amit írtam, benzines is simán elmegy dízellel (mármint beindul és beszarik) mint fordítva
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 9 2015 12:07pm
Quote (Vismajor @ 9 Dec 2015 19:05)
Akkor viszont max becsült értéke van

Amúgy nevermind, hülyeség amit írtam, benzines is simán elmegy dízellel (mármint beindul és beszarik) mint fordítva


ertem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1491549164917491849195001Next
Closed New Topic New Poll