d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1491549164917491849195001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 24 2011 04:55am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 24 Sep 2011 04:25)
lassan megejthetnénk azt a hüvi-jsp talit ^^


megbeszélhetjük jövő hétre. :>
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 24 2011 04:58am
- Sounds easier to actually work on a job and buy the credits than been all day watching videos and hope others will appear.
- Some of us have a wife that are not cool with us spending money on games like this. So yeah, this is a better option than nothing at all.
- But are she cool with buying a thounsand shoes or clothes? I convince mine that games are my shoes, that way she understood.

legjobb poszt Dungeon Overlord fórumról. :>>>

This post was edited by ecneB on Sep 24 2011 04:59am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 24 2011 04:58am
Quote (Nerz8 @ Sep 24 2011 11:00am)
http://www.youtube.com/watch?v=JFQ82KPAmuY


kedvencünk

én olyan helyen éltem hol elsírnád magad
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 24 2011 05:05am
Quote (anyd @ 24 Sep 2011 12:58)
kedvencünk

én olyan helyen éltem hol elsírnád magad


vigát kes vigát dálö
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 24 2011 05:18am
Quote (Baleee @ Sep 24 2011 12:05pm)
vigát kes vigát dálö


divatba hozunk mi nagyonsok dolgot
például a sapkát, mit állandóan hordok
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 24 2011 05:26am
Quote (anyd @ 24 Sep 2011 11:58)
kedvencünk

én olyan helyen éltem hol elsírnád magad


a neonfénytől kaptam a vitaminokat
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 24 2011 05:34am
Quote (tevetava @ Sep 24 2011 11:01am)
old, de attól még szeretem


Hogy a faszba lehet ezt a szart szeretni?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2011 05:35am
Quote (beni @ 24 Sep 2011 13:34)
Hogy a faszba lehet ezt a szart szeretni?


én szeretem a szar dolgokat
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Sep 24 2011 06:14am
hihetetlen, h 1 évet végig kellett szenvedni az egyetemen, h végre lényegi és érdekes dolgokat kezdjünk el tanulni. ok nem azért, az első év is jó volt, meg értem én, h alapozás, de csomó olyan dolog van, amit megértettünk volna már akkor, azokból a tárgyakból is és így sokkal érdekesebb lett volna és mindenki jobban tanult volna meg szívesebben. szval ha reformálják a felsőoktatást, akkor ezt is vegyék bele. csak szólok...
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 24 2011 06:19am
Quote (zsansaccount @ 24 Sep 2011 14:14)
hihetetlen, h 1 évet végig kellett szenvedni az egyetemen, h végre lényegi és érdekes dolgokat kezdjünk el tanulni. ok nem azért, az első év is jó volt, meg értem én, h alapozás, de csomó olyan dolog van, amit megértettünk volna már akkor, azokból a tárgyakból is és így sokkal érdekesebb lett volna és mindenki jobban tanult volna meg szívesebben. szval ha reformálják a felsőoktatást, akkor ezt is vegyék bele. csak szólok...


amúgy idén vettem én is észre, hogy egész sok hasznos dolgot tanulunk, első év elég fos meg haszontalan volt (legalábbis az órák ~80-90%-a), jó, azért most is vannak nevetségesen felesleges órák, de van 3-4 egész gyakorlatorientált hasznosabb, amit lehet érezni, hogy azért nem árt tudni majd ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1491549164917491849195001Next
Closed New Topic New Poll