Quote (zsansaccount @ 24 Sep 2011 14:14)
hihetetlen, h 1 évet végig kellett szenvedni az egyetemen, h végre lényegi és érdekes dolgokat kezdjünk el tanulni. ok nem azért, az első év is jó volt, meg értem én, h alapozás, de csomó olyan dolog van, amit megértettünk volna már akkor, azokból a tárgyakból is és így sokkal érdekesebb lett volna és mindenki jobban tanult volna meg szívesebben. szval ha reformálják a felsőoktatást, akkor ezt is vegyék bele. csak szólok...
amúgy idén vettem én is észre, hogy egész sok hasznos dolgot tanulunk, első év elég fos meg haszontalan volt (legalábbis az órák ~80-90%-a), jó, azért most is vannak nevetségesen felesleges órák, de van 3-4 egész gyakorlatorientált hasznosabb, amit lehet érezni, hogy azért nem árt tudni majd ^^