d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1491449154916491749185001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 9 2015 08:11am
aki a másikat oltja annak 2016-ban nem lesz szerencséje viszont aki nem annak 2016-ra pupper tökéletes RNG-t biztosít
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 9 2015 08:16am
Quote (Senee @ 9 Dec 2015 15:11)
aki a másikat oltja annak 2016-ban nem lesz szerencséje viszont aki nem annak 2016-ra pupper tökéletes RNG-t biztosít


sleep tight pupper
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 9 2015 08:19am
karan gyere steamre)
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 9 2015 11:29am
Céges bowling lázasan. Nem rossz kombó.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 9 2015 11:45am
kolléga úr teletankolta benzinnel a ~80millás, dízeles, prototipus teszt audit
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 9 2015 11:46am
Quote (llllllllllll @ 9 Dec 2015 18:45)
kolléga úr teletankolta benzinnel a ~80millás, dízeles, prototipus teszt audit


en eleg nagy audi fan vagyok de meg nem lattam 80 millasat

miert nem mentem programozonak :c
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 9 2015 11:47am
Quote (llllllllllll @ Dec 9 2015 06:45pm)
kolléga úr teletankolta benzinnel a ~80millás, dízeles, prototipus teszt audit


az meg a jobbik eset, forditva a gaz
persze igy sem idealis, gondolom az uj incifinci erzekeloknek nem fog tetszeni, de hat yolo nem? mintha barki penzt adott volna erte :Kappa:
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 9 2015 11:47am
Quote (llllllllllll @ Dec 9 2015 06:45pm)
kolléga úr teletankolta benzinnel a ~80millás, dízeles, prototipus teszt audit



Nalunk palinkat ontottek a kavegepbe viz helyett
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 9 2015 11:49am
Quote (Taszilo.^ @ Dec 9 2015 05:47pm)
az meg a jobbik eset, forditva a gaz
persze igy sem idealis, gondolom az uj incifinci erzekeloknek nem fog tetszeni, de hat yolo nem? mintha barki penzt adott volna erte :Kappa:


pont hogy ez a gáz és a fordítottja kevésbé, nem?

This post was edited by llllllllllll on Dec 9 2015 11:50am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 9 2015 11:50am
Quote (llllllllllll @ Dec 9 2015 07:45pm)
kolléga úr teletankolta benzinnel a ~80millás, dízeles, prototipus teszt audit


tuti fake
uj kocsikba olyan tankolonyilás van h csak a megfelelő mehet bele
nemhogy 80 millás ( te mi teso? r5 kerül 40 be) kocsinál
Go Back To Magyar Topic List
Prev1491449154916491749185001Next
Closed New Topic New Poll