d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1491349144915491649175001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 9 2015 07:08am
Quote (Senee @ 9 Dec 2015 13:46)
erre amúgy neked szükséged van?! :XD

az első beszólásra nem reagált, hát nyomtál még egyet "na nehogymár" alapon


most meg mehet a kié lesz az utolsó szó 10 oldalon keresztül
:XD


tegnap is ez az alja féreg ugatott, engem igazából mindig szórakoztat, hogy joey hogy kínlódik
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 9 2015 07:10am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 9 2015 02:08pm)
tegnap is ez az alja féreg ugatott, engem igazából mindig szórakoztat, hogy joey hogy kínlódik


Ugatni te szoktál kis barátom, ahogy anyádék tanítottak viselkedni.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 9 2015 07:13am
Ez igen :thumbsup:

Cpt baszki szerezz mar valami hobbit, ez mar gaz nagyon.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 9 2015 07:14am
Quote (-joey- @ 9 Dec 2015 14:10)
Ugatni te szoktál kis barátom, ahogy anyádék tanítottak viselkedni.


jaja
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 9 2015 07:23am
Hát igen elég keményen ugattam tegnap is.



Ilyen egy Cpt-féle minőségi self-entertainment.

This post was edited by -joey- on Dec 9 2015 07:28am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 9 2015 07:26am
mikor zarjak a topicot? meg bespammolok gyorsan valamit, nehogy tul keso legyen
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 9 2015 07:26am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 9 2015 03:08pm)
tegnap is ez az alja féreg ugatott, engem igazából mindig szórakoztat, hogy joey hogy kínlódik


Megbeszélhetjük személyesen is; egy algos vigyort csinálhatok az arcodra. Jó lenne ezt elkerülni, mert nem kenyerem az erőszak, de baszd meg ne hidd, hogy büntetlenül szórakozhatsz velem, és nem kapsz egy pofont, ha betelt a pohár. Megmondtam már, felnőtt ember vagy, magad felelsz a tetteidért, amit mondasz annak súlya van. Már nem bújunk apuci mögé.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 9 2015 07:29am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 9 Dec 2015 14:26)
Megbeszélhetjük személyesen is; egy algos vigyort csinálhatok az arcodra. Jó lenne ezt elkerülni, mert nem kenyerem az erőszak, de baszd meg ne hidd, hogy büntetlenül szórakozhatsz velem, és nem kapsz egy pofont, ha betelt a pohár. Megmondtam már, felnőtt ember vagy, magad felelsz a tetteidért, amit mondasz annak súlya van. Már nem bújunk apuci mögé.


xdddddddddddddddddd
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 9 2015 07:44am
Csak úgy röpködnek a súlyos oltások.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 9 2015 07:47am
sziasztok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1491349144915491649175001Next
Closed New Topic New Poll