Quote (Kenny10 @ Sep 23 2011 07:37pm)
agyon csapom, gyorsan zsepi és le a wcn xd
nagyon büdös :S
fogalmam sincs hogy került be, de nagyon megilyedtem,a plafonon volt
és bátor férfi módjára egy atlasszal basztam szét
és leesett majdnem a nyakamba
úgy ufgrottam le a székről
minden fajta rovartól félek .S
This post was edited by harcikacsa17 on Sep 23 2011 01:43pm