d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1491249134914491549165001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Sep 23 2011 01:34pm
Quote (Kenny10 @ Sep 23 2011 07:31pm)
itt van egy poloska (büdös bogár) a szobámba, de már nem találom


olol
én 5 perce csaptam agyon 1-et
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Sep 23 2011 01:37pm
Quote (harcikacsa17 @ Sep 23 2011 08:34pm)
olol
én 5 perce csaptam agyon 1-et


agyon csapom, gyorsan zsepi és le a wcn xd
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Sep 23 2011 01:41pm
Quote (Kenny10 @ Sep 23 2011 07:37pm)
agyon csapom, gyorsan zsepi és le a wcn xd


nagyon büdös :S
fogalmam sincs hogy került be, de nagyon megilyedtem,a plafonon volt
és bátor férfi módjára egy atlasszal basztam szét
és leesett majdnem a nyakamba
úgy ufgrottam le a székről
minden fajta rovartól félek .S

This post was edited by harcikacsa17 on Sep 23 2011 01:43pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 23 2011 01:53pm
Quote (harcikacsa17 @ 23 Sep 2011 21:41)
nagyon büdös :S
fogalmam sincs hogy került be, de nagyon megilyedtem,a plafonon volt
és bátor férfi módjára egy atlasszal basztam szét
és leesett majdnem a nyakamba
úgy ufgrottam le a székről
minden fajta rovartól félek .S


legalább egy bátor FÉRFI
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Sep 23 2011 01:57pm
Quote (harcikacsa17 @ Sep 23 2011 08:41pm)
nagyon büdös :S
fogalmam sincs hogy került be, de nagyon megilyedtem,a plafonon volt
és bátor férfi módjára egy atlasszal basztam szét
és leesett majdnem a nyakamba
úgy ufgrottam le a székről
minden fajta rovartól félek .S


: D
pont most vittem ki, rászállt a légycsapóra, kivittem a wcre és leráztam a légycsapóról, majd lehúztam, de szagot már eresztette közben...
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 23 2011 01:59pm
innen tök jól látni a zuhanó műholdat
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 23 2011 01:59pm
regisztráltam indapass-ra
itt automatikusan add nicket amivel indexre írhatok?^^
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Sep 23 2011 02:00pm
Quote (Saenchai @ Sep 23 2011 08:59pm)
innen tök jól látni a zuhanó műholdat


hazudsz
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 23 2011 02:00pm
Quote (harcikacsa17 @ Sep 23 2011 09:41pm)
nagyon büdös :S
fogalmam sincs hogy került be, de nagyon megilyedtem,a plafonon volt
és bátor férfi módjára egy atlasszal basztam szét
és leesett majdnem a nyakamba
úgy ufgrottam le a székről
minden fajta rovartól félek .S


valamiert nevettem
inb4 en is retard vagyok
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Sep 23 2011 02:28pm
Quote (Coolface @ Sep 23 2011 08:00pm)
valamiert nevettem
inb4 en is retard vagyok


senki nem retardozott senkit.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1491249134914491549165001Next
Closed New Topic New Poll