d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1491149124913491449155001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Feb 2 2013 06:11am
Quote (cowding @ 2 Feb 2013 14:03)
http://3.ii.gl/yzvxQC.png

Most csináltam  :drool:


jó is az a konzervbab
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 2 2013 06:15am
Quote (cowding @ 2 Feb 2013 13:03)
http://3.ii.gl/yzvxQC.png

Most csináltam  :drool:


ott az avám lel

mindjárt én is postolom a kajámat :D
csak lusta vagyok összerakni

anno sok konzervbabot megettem, nagyon finom csak rengeteg cukor van az öntetben :/

This post was edited by fahrii on Feb 2 2013 06:15am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 2 2013 06:24am
Quote (cowding @ 2 Feb 2013 13:03)
http://3.ii.gl/yzvxQC.png

Most csináltam  :drool:


Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 2 2013 06:33am
kibaszott kurva pálinka
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 2 2013 07:05am
Quote (Ghostmasterq @ 2 Feb 2013 14:33)
kibaszott kurva pálinka


>2013
>alkohol
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 2 2013 07:06am


akkor én is postolom a 2 órás étkezésem
a leves egy kanál lenmagolaj :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 2 2013 07:06am
Quote (cowding @ Feb 2 2013 01:03pm)
http://3.ii.gl/yzvxQC.png

Most csináltam  :drool:


ez undorító :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 2 2013 07:10am
Quote (fahrii @ Feb 2 2013 03:06pm)
http://img803.imageshack.us/img803/5928/wp000072.jpg

akkor én is postolom a 2 órás étkezésem
a leves egy kanál lenmagolaj :D


mi az a hosszú? :D

Quote (jarabekg @ Feb 2 2013 03:06pm)
ez undorító :D


noob v
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 2 2013 07:14am
Quote (cowding @ 2 Feb 2013 14:03)
http://3.ii.gl/yzvxQC.png

Most csináltam  :drool:


egesz hasonlo full british breakfastet toltam :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 2 2013 07:14am
Quote (cowding @ 2 Feb 2013 14:10)
mi az a hosszú? :D



noob v


C vitamin pezsgőtabletta, olcsó, nagyon finom, viszont cukormentes, feldobja az étkezéseim, és egy tablettába 180mg C van
2 naponta megiszom egy dobozzal (multi és a tabis C mellé), így jön ki egy napra kb 2,5g C-bevitelem

This post was edited by fahrii on Feb 2 2013 07:16am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1491149124913491449155001Next
Closed New Topic New Poll