d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1491149124913491449155001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 23 2011 12:34pm
Quote (ecneB @ Sep 23 2011 07:50pm)
Szereztem gecijó hasist meg zöldet
fukkyeah


az az isteni citromos/fűszeres haska szag.... :drool:
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 23 2011 12:47pm
mocskos drokosok!
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 23 2011 12:50pm
DO WANT HASH
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 23 2011 12:53pm
Zolee: Jeeee! Ez itt von Blow-Feld, a legrosszabb rossz, a megtestesült gonosz, ha velem vagy király, ha az a majom Bond tetszik...hm: Bazd meg!


O.J. Sámson: A főhős vagyok, a legnagyobb mester, kit nem tanítottak félni, de retteg minden gengszter, a nulla-nulla-hetes, a névtelen neves az előrelátó, golyóálló és minden esetben ügyes aki élni tud, az legalább kétszer él s közben nem számít, hogy az élet mennyit ér, finom a bor, finom a nő, elegáns a kocsi - ez a fő akadály csak egy lehet - és éppen itt jön ő:

Ganxsta Zolee: Enyém lesz a föld és enyém lesz az űr, Nincs semmi zűr, aki mindent akar, de semmit se tűr. Ördögi vagyok mint Drax, mindent megkapsz Velem vagy ellenem, bazd meg, de gyerünk Te választasz. Ami kell az enyém, megszerzem mint az afgán Kamal. Stavro csak gyűlöl, senkit se kamál. Nem kérem csak elveszem ami kell, hogyha kell. Egy szarházi Bond engem nem érdekel.

MY NAME IS BOND - O.J. BOND,
de itt van Blow-feld - ez itt a gond! x4

Ganxsta Zolee: Stavro Blofeld, nekem ez jó, neked ez a rossz. Megtörlek Bond, mint vasfog, a Jaws. Rosszabb vagyok, mint az oroszok Afganisztánban. Nincs az a kibaszás amit meg nem csináltam. Kezemben a fegyver, leszedlek és helyreáll a rend. Neked annyi, nem hibázhatlak el mint a Red Grant. Scaramanga a mesterlövész, vagy Kanaga, a szadista állat, Bond! Mind jobbak nálad.

O.J. Sámson: Hiába futsz, pokolra jutsz, adok egy mattot és lenyúlom a nődet, ha éppen nem vagy ott. Érted beutazom a Földet, át a tengeren, hegyen - szövi már a hálóját a Jungle-O-Seven. A Vodka-Martini keverve sosem jó és az Aston Martin is néha léghajó. A kémek krémje, réme, Moneypenny-félék nagy szerelme, "M" mondja, "Q" mutatja: nincs gond:

MY NAME IS BOND - O.J. BOND,
de itt van Blow-Feld - ez itt a gond! x4

My name is Bond- - O. J. Bond,
de itt van Blow-Feld - ez itt a gond! x6
Jeeeeeeaaaah!
My name is Bond - O.J. Bond,
de itt van Blow-Feld - ez itt a gond!

My name is Bond - O.J. Bond,
de itt van Blow.Feld Jeeeeah!
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Sep 23 2011 12:57pm
mennem kell dolgozni. faradt vagyok. nem jo ez igy.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2011 12:58pm
Quote (kriza @ 23 Sep 2011 20:57)
mennem kell dolgozni. faradt vagyok. nem jo ez igy.


ezt tegnap is beírtad ugye?
mert nagyon deja vu-m van
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Sep 23 2011 01:04pm
Quote (ecneB @ Sep 23 2011 07:50pm)
Szereztem gecijó hasist meg zöldet
fukkyeah


enjoy your aids amit a használt tűtől fogsz kapni
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Sep 23 2011 01:24pm
sylke ma még nem bántott
vagy megszeretett vagy csak a 30%
szerintem szeret :wub:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 23 2011 01:25pm
Quote (harcikacsa17 @ 23 Sep 2011 20:24)
sylke ma még nem bántott
vagy megszeretett vagy csak a 30%
szerintem szeret :wub:


lol
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Sep 23 2011 01:31pm
itt van egy poloska (büdös bogár) a szobámba, de már nem találom
Go Back To Magyar Topic List
Prev1491149124913491449155001Next
Closed New Topic New Poll