d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1491049114912491349145001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Feb 2 2013 05:18am
Quote (fahrii @ 2 Feb 2013 11:33)
jó hosszú a fejhallgatóm kábele, de annyira sajnos nem hogy bemennyek vele a wcre :(


>wc
>2013
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 2 2013 05:22am
volt egy ilyen lucid dreamem

Otthol alltam, es neztem kifele az ablakon, minden teljesen normalis volt.

Ekkor a masodik emeleti ablak elott egy feher katona elkezdett uldozni egy fekete katonat, mikozben mocskosul rohogtek - nem ertettem hogy ezt hogy, rajuk akartam kialtani de nem birtam.

Akkor hatulrol ramkiabalt valamelyik csaladtagom, de nem tudtam odafordulni hozza. Elkezdtek focilabdaval utemesen rugdosni a fejemet hatulrol, de nem birtam megvedeni magamat.

Ez az allapot eleg sokaig eltartott, es rendesen fajt - az elejen elegge beszartam h mivan, de aztan valahogy rajottem h almodok es felebredtem.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 2 2013 06:03am


Most csináltam :drool:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 2 2013 06:04am
Quote (cowding @ Feb 2 2013 01:03pm)
http://3.ii.gl/yzvxQC.png

Most csináltam  :drool:


és ez meg mi
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 2 2013 06:05am
Quote (Vismajor @ Feb 2 2013 02:04pm)
és ez meg mi


paradicsomos fehérbab, bacon&tojás egybesütve, toast kenyér piritós, fél liter tejeskáve
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Feb 2 2013 06:06am
Quote (Vismajor @ Feb 2 2013 12:04pm)
és ez meg mi


kálciumtabletta
e: jó étvágyat Patrik :)

This post was edited by kuzdithom on Feb 2 2013 06:06am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 2 2013 06:07am
Quote (cowding @ Feb 2 2013 01:05pm)
paradicsomos fehérbab, bacon&tojás egybesütve, toast kenyér piritós, fél liter tejeskáve


jó étvágyat hozzá
meg enjoy a bab+tejeskávé kombóhoz

This post was edited by Vismajor on Feb 2 2013 06:07am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 2 2013 06:08am
Quote (cowding @ Feb 2 2013 01:03pm)
http://3.ii.gl/yzvxQC.png

Most csináltam  :drool:


tejeskávé
bazzeg...
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 2 2013 06:08am
Quote (cowding @ 2 Feb 2013 13:03)
http://3.ii.gl/yzvxQC.png

Most csináltam  :drool:


epic fosás inc
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 2 2013 06:08am
Quote (kuzdithom @ Feb 2 2013 02:06pm)
kálciumtabletta
e: jó étvágyat Patrik :)


Quote (Vismajor @ Feb 2 2013 02:07pm)
jó étvágyat hozzá
meg enjoy a bab+tejeskávé kombóhoz


köszi :)
nem szokott bajom lenni tőle
Go Back To Magyar Topic List
Prev1491049114912491349145001Next
Closed New Topic New Poll