d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1491049114912491349145001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 23 2011 12:02pm
Quote (harcikacsa17 @ 23 Sep 2011 20:01)
jesszus
találkoztam,egy olyan lánnyal
aki
nem
szereti
a CSOKIT
ufo?


pedig jo ez a csoki, csak folyik tole a nyalam.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 23 2011 12:03pm
Quote (harcikacsa17 @ 23 Sep 2011 18:01)
jesszus
találkoztam,egy olyan lánnyal
aki
nem
szereti
a CSOKIT
ufo?


Az egyik csapattársam nem szereti a sót, se a csokit, se a sültkrumplit.
Azt mondta hogy üzleteljünk vele.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 23 2011 12:03pm
Quote (harcikacsa17 @ Sep 23 2011 06:01pm)
jesszus
találkoztam,egy olyan lánnyal
aki
nem
szereti
a CSOKIT
ufo?


én se nagyon szeretem a csokit
évente veszek 2x aztán szevasz
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Sep 23 2011 12:07pm
Quote (Smat @ Sep 23 2011 06:03pm)
Az egyik csapattársam nem szereti a sót, se a csokit, se a sültkrumplit.
Azt mondta hogy üzleteljünk vele.

se csoki,se só,se sültkrumpli?
meleg?

Quote (sylke @ Sep 23 2011 06:03pm)
én se nagyon szeretem a csokit
évente veszek 2x aztán szevasz


ezen nem is csodálkozom

This post was edited by harcikacsa17 on Sep 23 2011 12:08pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 23 2011 12:10pm
Quote (harcikacsa17 @ 23 Sep 2011 18:07)
se  csoki,se só,se sültkrumpli?
meleg?



ezen nem is csodálkozom


Nem meleg, elég jó fej srác tbh, ő a jobb szélsőm. ^^
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Sep 23 2011 12:13pm
Quote (Smat @ Sep 23 2011 06:10pm)
Nem meleg, elég jó fej srác tbh, ő a jobb szélsőm. ^^


I'm not saying it is gay






















but it is gay


valaki gramarnazzi?

This post was edited by harcikacsa17 on Sep 23 2011 12:13pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 23 2011 12:21pm
Quote (ecneB @ 23 Sep 2011 19:50)
Szereztem gecijó hasist meg zöldet
fukkyeah


gyere msnre, lenne egy kérdésem
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 23 2011 12:25pm
Quote (RRC @ 23 Sep 2011 20:21)
gyere msnre, lenne egy kérdésem


nincs msn a gepemen. :d
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 23 2011 12:25pm
Quote (ecneB @ 23 Sep 2011 19:50)
Szereztem gecijó hasist meg zöldet
fukkyeah


SOURCE
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 23 2011 12:27pm
Quote (ecneB @ 23 Sep 2011 20:25)
nincs msn a gepemen. :d


írtam pmet
Go Back To Magyar Topic List
Prev1491049114912491349145001Next
Closed New Topic New Poll