Quote (Smat @ Sep 23 2011 06:03pm)
Az egyik csapattársam nem szereti a sót, se a csokit, se a sültkrumplit.
Azt mondta hogy üzleteljünk vele.
se csoki,se só,se sültkrumpli?
meleg?
Quote (sylke @ Sep 23 2011 06:03pm)
én se nagyon szeretem a csokit
évente veszek 2x aztán szevasz
ezen nem is csodálkozom
This post was edited by harcikacsa17 on Sep 23 2011 12:08pm