d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14904914924934945001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 19 2013 03:29am
Quote (TouchCow @ 19 May 2013 06:10)
megy a metro last light is max grafon 20-30-40 fps-el, zsír

annyira nem jó a grafkója, mint mondjuk a tomb raidernek, vagy a crysisnak, viszont sokkal nagyobb a gépigénye


http://2.ii.gl/JE-Ltm.png


tomb raidernek
ok
annál mindennek jobb a grafikája
amúgy az új peccset próbáltad már?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 19 2013 03:29am
Quote (TouchCow @ 19 May 2013 06:10)
megy a metro last light is max grafon 20-30-40 fps-el, zsír

annyira nem jó a grafkója, mint mondjuk a tomb raidernek, vagy a crysisnak, viszont sokkal nagyobb a gépigénye


http://2.ii.gl/JE-Ltm.png


én

két nap szenvedés után megcsináltam a windowed módot

nagyon jó a hangulata, a gameplay, meg rendesen össze is lehet magad fosni tőle

http://2.ii.gl/zbvPQR.png

itt egy saját screenshot még az elejéről
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 19 2013 03:30am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 May 2013 10:27)
http://i.imgur.com/6V147yf.png







noice


noice fokin statistics m8
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 19 2013 07:30am
Quote (fahrii @ 19 May 2013 11:29)
tomb raidernek
ok
annál mindennek jobb a grafikája
amúgy az új peccset próbáltad már?


mi a fasz van veled fári?





még mindig simán szebb, mint bármelyik játék




metrohoz az új peccsek egyenlőre csak atisoknak szükségesek, szal nem raktam fel
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 19 2013 07:32am
Quote (TouchCow @ 19 May 2013 15:30)
mi a fasz van veled fári?

http://1.ii.gl/qef8iE.png
http://1.ii.gl/ocqAuw.png


még mindig simán szebb, mint bármelyik játék




metrohoz az új peccsek egyenlőre csak atisoknak szükségesek, szal nem raktam fel


lol manapság így néz ki egy fps? le vagyok maradva :DDD

kicsit nedves lettem amikor ezt megláttam
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 19 2013 07:33am
Quote (Anarkin @ 19 May 2013 15:32)
lol manapság így néz ki egy fps? le vagyok maradva :DDD

kicsit nedves lettem amikor ezt megláttam


ez nem fps
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 19 2013 08:02am

ezt a szepseget ugy se fogja tulszarnyalni egy jatek se
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 19 2013 08:13am
lol a legújabb nvidia driverrel 30 helyett 60 fpsel megy a metro :o
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
May 19 2013 08:37am
Quote (SummertimeClothes @ May 19 2013 03:02pm)
http://www.stermy.com/uploads/shot0006.jpg
ezt a szepseget ugy se fogja tulszarnyalni egy jatek se


<d2
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 19 2013 09:19am





This post was edited by Senee on May 19 2013 09:24am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14904914924934945001Next
Closed New Topic New Poll