Quote (TouchCow @ 19 May 2013 06:10)
megy a metro last light is max grafon 20-30-40 fps-el, zsír
annyira nem jó a grafkója, mint mondjuk a tomb raidernek, vagy a crysisnak, viszont sokkal nagyobb a gépigénye
http://2.ii.gl/JE-Ltm.png
én
két nap szenvedés után megcsináltam a windowed módot
nagyon jó a hangulata, a gameplay, meg rendesen össze is lehet magad fosni tőle
http://2.ii.gl/zbvPQR.pngitt egy saját screenshot még az elejéről