Quote (Smat @ 1 Feb 2013 23:22)
Beszélgess ifeellel talán ő meghallgat.
Quote (Smat @ 1 Feb 2013 23:18)
Mi lenne bazdmeg ha nem hánynál bele minden topicba értelmetlen szarságot? Elhiszem hogy van véleményed mindenről, de inkább tartsd meg magadnak a nagy részét
khm.