Quote (Klontar @ 23 Sep 2011 17:10)
jobbulást :/
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 23 Sep 2011 17:05)
úh, az nagyon brutális, jobbulást!
köszi
Quote (tevetava @ 23 Sep 2011 15:09)
uh, az nagyon kemény. és ilyenkor nem lehet semmit sem csinálni kb..
tényleg nem :/