d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1490649074908490949105001Next
Closed New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Sep 23 2011 09:10am
Quote (hedgehogsword @ 23 Sep 2011 14:34)
most keltem :C



mononukleózisom van, szarul  vagyok egy hónapja, torokgyulladás etc, és még tart :<


jobbulást :/

Quote (harcikacsa17 @ 23 Sep 2011 16:57)
Amikor a Samsung egy szeptemberi csütörtökön bejelentette a Galaxy Tab 7.7 gépét, majd az Apple péntekre be is tiltatta, szombaton pedig levetették a berlini IFA kiállításról is, azt hittem, hogy ennél gyorsabban már nem is történhetnek a dolgok.
Pedig de: az iPhone 5 még meg sem jelent, a Samsung már javában dolgozik azon, hogy megjelenése pillanatában máris betiltathassa saját piacán, Dél-Koreában.

A Korea Times-nak név nélkül nyilatkozó samsungos vezető szerint a gyártó a vezeték nélküli hálózatokkal és adatátvitellel kapcsolatos szabadalmainak megsértése miatt szeretné levetetni majd a polcokról az iPhone 5-öt, illetve leginkább azt szeretnék, ha mindez olyan gyorsan történne, hogy dél-koreai szolgáltatók el sem kezdenék árulni az október közepére várt újdonságot.

A Samsung illetékese úgy véli: olyan szabadalomsértési eljárást tesznek össze, hogy az Apple egyetlen módon védhetné ki, ha kivenné a telefonhálózatos dolgokat a telefonból - ez pedig, ugye, elég idétlenül nézne ki.


végül mi lett a samsung galaxy telefonnal (ace asszem?) ami ugyanúgy nézett ki mint az iPhone? betiltották?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 23 2011 09:12am
Quote (josheide @ 23 Sep 2011 16:50)


Ők Gyurcsánnyal nagyon jó haverok lennének (Vagy ki tudja.. lehet nem csak lennének :d) Mindketten szerintem el is hiszik amit mondanak, persze a hazugság így is hazugsság
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 23 2011 09:13am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 23 2011 09:13am
Quote (ElCapitano @ 23 Sep 2011 17:12)
Ők Gyurcsánnyal nagyon jó haverok lennének (Vagy ki tudja.. lehet nem csak lennének :d) Mindketten szerintem el is hiszik amit mondanak, persze a hazugság így is hazugsság


>implying nem hazudik mindegyik politikus
Member
Posts: 285
Joined: Sep 21 2011
Gold: 0.00
Sep 23 2011 09:35am
kiss ádám előtt ültem tegnap a repülőgépen :o
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2011 09:56am
Quote (ImTalkingIt @ 23 Sep 2011 17:35)
kiss ádám előtt ültem tegnap a repülőgépen :o


Ugyanolyan egerem van mint az avádon!
Member
Posts: 285
Joined: Sep 21 2011
Gold: 0.00
Sep 23 2011 10:03am
Quote (josheide @ Sep 23 2011 05:56pm)
Ugyanolyan egerem van mint az avádon!


akkor gondolom bazi pontosan tudsz jsp-zni meg bongeszni altalaban
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 23 2011 10:09am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 23 2011 03:13pm)
http://www.youtube.com/watch?v=RiMa0_SwN7I


???????
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2011 10:14am
Quote (ImTalkingIt @ 23 Sep 2011 18:03)
akkor gondolom bazi pontosan tudsz jsp-zni meg bongeszni altalaban


Mindig elsőre eltalálom a report gombot.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 23 2011 10:28am
Quote (ImTalkingIt @ Sep 23 2011 04:03pm)
akkor gondolom bazi pontosan tudsz jsp-zni meg bongeszni altalaban


ez kinek a multija?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1490649074908490949105001Next
Closed New Topic New Poll