Quote (Vismajor @ 31 Jan 2013 22:41)
nekem szar ez az uj rendszer, régen simán elite volt a rangom, szarrá töltöttem magam fel
mostmeg 2 napig kell futtatnom a szaros torrentet mer tnem tölti rólam senki
és lekorlátozod 50k-ra magadat és le van tudva ^^
nekem 11 terrám volt az új rendszer előtt, azóta meg ilyen 1 se
sokkal jobb ez így..