d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1490549064907490849095001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Sep 23 2011 06:34am
most keltem :C

Quote (Inakwo @ 23 Sep 2011 14:29)
most jöttem ki valami 2 napos nyavajábol
ideje volt már


mononukleózisom van, szarul vagyok egy hónapja, torokgyulladás etc, és még tart :<

This post was edited by hedgehogsword on Sep 23 2011 06:36am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 23 2011 06:34am
Quote (Baleee @ Sep 23 2011 02:33pm)
Mert megfáztam. :( Torkom már nem fáj, de kapar. Eszem a mézet, vitamint, gyümölcsöt, coldrexet is iszom már... :/


Ez esetben, köptető, sokat segít.

És a kurvát küldd el onnan, nehogy már ráköhögj.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 23 2011 06:43am
Quote (N4aBz @ 23 Sep 2011 14:34)
Ez esetben, köptető, sokat segít.

És a kurvát küldd el onnan, nehogy már ráköhögj.


HAHA!
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2011 07:09am
Quote (hedgehogsword @ 23 Sep 2011 14:34)
most keltem :C



mononukleózisom van, szarul  vagyok egy hónapja, torokgyulladás etc, és még tart :<


uh, az nagyon kemény. és ilyenkor nem lehet semmit sem csinálni kb..
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 23 2011 08:56am
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Sep 23 2011 08:57am
Amikor a Samsung egy szeptemberi csütörtökön bejelentette a Galaxy Tab 7.7 gépét, majd az Apple péntekre be is tiltatta, szombaton pedig levetették a berlini IFA kiállításról is, azt hittem, hogy ennél gyorsabban már nem is történhetnek a dolgok.
Pedig de: az iPhone 5 még meg sem jelent, a Samsung már javában dolgozik azon, hogy megjelenése pillanatában máris betiltathassa saját piacán, Dél-Koreában.

A Korea Times-nak név nélkül nyilatkozó samsungos vezető szerint a gyártó a vezeték nélküli hálózatokkal és adatátvitellel kapcsolatos szabadalmainak megsértése miatt szeretné levetetni majd a polcokról az iPhone 5-öt, illetve leginkább azt szeretnék, ha mindez olyan gyorsan történne, hogy dél-koreai szolgáltatók el sem kezdenék árulni az október közepére várt újdonságot.

A Samsung illetékese úgy véli: olyan szabadalomsértési eljárást tesznek össze, hogy az Apple egyetlen módon védhetné ki, ha kivenné a telefonhálózatos dolgokat a telefonból - ez pedig, ugye, elég idétlenül nézne ki.

Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 23 2011 09:05am
Quote (harcikacsa17 @ 23 Sep 2011 16:57)
Amikor a Samsung egy szeptemberi csütörtökön bejelentette a Galaxy Tab 7.7 gépét, majd az Apple péntekre be is tiltatta, szombaton pedig levetették a berlini IFA kiállításról is, azt hittem, hogy ennél gyorsabban már nem is történhetnek a dolgok.
Pedig de: az iPhone 5 még meg sem jelent, a Samsung már javában dolgozik azon, hogy megjelenése pillanatában máris betiltathassa saját piacán, Dél-Koreában.

A Korea Times-nak név nélkül nyilatkozó samsungos vezető szerint a gyártó a vezeték nélküli hálózatokkal és adatátvitellel kapcsolatos szabadalmainak megsértése miatt szeretné levetetni majd a polcokról az iPhone 5-öt, illetve leginkább azt szeretnék, ha mindez olyan gyorsan történne, hogy dél-koreai szolgáltatók el sem kezdenék árulni az október közepére várt újdonságot.

A Samsung illetékese úgy véli: olyan szabadalomsértési eljárást tesznek össze, hogy az Apple egyetlen módon védhetné ki, ha kivenné a telefonhálózatos dolgokat a telefonból - ez pedig, ugye, elég idétlenül nézne ki.


szánalmas amit ezek művelnek

Quote (hedgehogsword @ 23 Sep 2011 14:34)
mononukleózisom van, szarul  vagyok egy hónapja, torokgyulladás etc, és még tart :<


úh, az nagyon brutális, jobbulást!
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 23 2011 09:07am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 22 Sep 2011 22:26)
kb.

valaki megy a kutatók éjszakájára?


Go Back To Magyar Topic List
Prev1490549064907490849095001Next
Closed New Topic New Poll