d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1490449054906490749085001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 31 2013 03:26pm
Quote (Vismajor @ Jan 31 2013 11:22pm)
dik
1 éve 5 hete regisztráltam nmagra, 3.72 TB feltöltésem van
előtte meg amig nem dialobloztam és nulla24 ment a torrent, 2 év alatt 20TB


nekem is 1 év 5 hét :DD
5.28 TB
ketten használjuk
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 31 2013 03:37pm
en meg 100kbpssel tudok max feltolteni 2013ban
mindenki bekaphatja
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 31 2013 03:38pm
8 hét - 1.08 TB
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 31 2013 03:40pm
hát nem tudom. mondjuk ahogy elnézem ilyen tök non-mainstream dolgokat tölt mindenki(könyvek, régi filmek, régi játékok, szinkronos sorozatok). az új filmeket meg frissen megjelenő dolgokat már tpb-ről töltjük
eddig ncoreról is csak azért nem vágtak ki minket szerintem, mert mindent futtatunk csomó napig és akkor nem cseszeget a rendszer hit n runnal, annak ellenére hogy senki nem töltött rólunk egy byteot se :D
régen meg valahogy mindig rendben volt tartva az arány
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 31 2013 03:41pm
Quote (Eoghan @ Jan 31 2013 10:40pm)
hát nem tudom. mondjuk ahogy elnézem ilyen tök non-mainstream dolgokat tölt mindenki(könyvek, régi filmek, régi játékok, szinkronos sorozatok). az új filmeket meg frissen megjelenő dolgokat már tpb-ről töltjük
eddig ncoreról is csak azért nem vágtak ki minket szerintem, mert mindent futtatunk csomó napig és akkor nem cseszeget a rendszer hit n runnal, annak ellenére hogy senki nem töltött rólunk egy byteot se :D
régen meg valahogy mindig rendben volt tartva az arány


nekem szar ez az uj rendszer, régen simán elite volt a rangom, szarrá töltöttem magam fel
mostmeg 2 napig kell futtatnom a szaros torrentet mer tnem tölti rólam senki
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 31 2013 03:50pm
Quote (Vismajor @ 31 Jan 2013 23:41)
nekem szar ez az uj rendszer, régen simán elite volt a rangom, szarrá töltöttem magam fel
mostmeg 2 napig kell futtatnom a szaros torrentet mer tnem tölti rólam senki


eleinte figyeltem rá, de azóta rájöttem, hogy kurvára semmi jelentősége az egésznek. Ebben a rendszerben annyit töltök amennyit csak akarok, 1 hónap alatt visszatöltöm (még tagként is van 24 hnr lehetőségem)
Most win reinstall után már arra se vettem a fáradtságot, hogy visszategyem a kliensbe azt a 800GB anyagot... csak az van benne amit azóta szedtem. Nincs motiváló hatása ennek a szisztémának.

De azért tetszik, holnap pl ismerősnek leszedek vagy 20-30 filmet.

De amúgy nem törlök semmit ameddig van hely, de sokkal kevésbé mainstream dolgokat szoktam szedni nyugodtan. Amióta ez a rendszer van, kb 200-300 GB-t töltöttem fel. Előtte ennek többszöröse ment fel...

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 31 2013 03:52pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 31 2013 04:33pm
imadom reckfult :D mar nagyon regota abbahagytam a wowot, de az o streamjet mindig nezem ha online, legjobb streamer imo

szakadtam az elobb amikor athenet utanozta
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 31 2013 04:39pm
Quote (RRC @ Jan 31 2013 11:33pm)
imadom reckfult :D mar nagyon regota abbahagytam a wowot, de az o streamjet mindig nezem ha online, legjobb streamer imo

szakadtam az elobb amikor athenet utanozta


neki is van nagymellű, tök egyszerű barátnője és idegtépő belga akcentusa?
amúgy bírom athenet
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 31 2013 04:40pm
Quote (Eoghan @ 1 Feb 2013 00:39)
neki is van nagymellű, tök egyszerű barátnője és idegtépő belga akcentusa?
amúgy bírom athenet



amerikai

https://www.youtube.com/watch?v=PPZW0VGgDCI
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 31 2013 04:47pm
Quote (RRC @ Jan 31 2013 11:40pm)


ez lehet, hogy még elmebetegebb, mint athene :D
csaj nagyon nem tud mit kezdeni magával
Go Back To Magyar Topic List
Prev1490449054906490749085001Next
Closed New Topic New Poll