Quote (Vismajor @ 31 Jan 2013 23:41)
nekem szar ez az uj rendszer, régen simán elite volt a rangom, szarrá töltöttem magam fel
mostmeg 2 napig kell futtatnom a szaros torrentet mer tnem tölti rólam senki
eleinte figyeltem rá, de azóta rájöttem, hogy kurvára semmi jelentősége az egésznek. Ebben a rendszerben annyit töltök amennyit csak akarok, 1 hónap alatt visszatöltöm (még tagként is van 24 hnr lehetőségem)
Most win reinstall után már arra se vettem a fáradtságot, hogy visszategyem a kliensbe azt a 800GB anyagot... csak az van benne amit azóta szedtem. Nincs motiváló hatása ennek a szisztémának.
De azért tetszik, holnap pl ismerősnek leszedek vagy 20-30 filmet.
De amúgy nem törlök semmit ameddig van hely, de sokkal kevésbé mainstream dolgokat szoktam szedni nyugodtan. Amióta ez a rendszer van, kb 200-300 GB-t töltöttem fel. Előtte ennek többszöröse ment fel...
This post was edited by CyberPunk666 on Jan 31 2013 03:52pm