d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1490349044905490649075001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 31 2013 02:38pm
bithun meg kibasznak bizonyos arany alatt? nem talaltam erre vonatkozo reszt a wikin.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 31 2013 02:41pm
Quote (ecneB @ 31 Jan 2013 21:38)
bithun meg kibasznak bizonyos arany alatt? nem talaltam erre vonatkozo reszt a wikin.


azt hiszem igen. Ha gondolod odaadom az enyémet, úgyis azt használja fél Karcag :D
Olyanoktól hallottam vissza,hogy azt használja, akit eddig kb. nem is ismertem :D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 31 2013 02:44pm
Quote (Ghostmasterq @ 31 Jan 2013 22:41)
azt hiszem igen. Ha gondolod odaadom az enyémet, úgyis azt használja fél Karcag :D
Olyanoktól hallottam vissza,hogy azt használja, akit eddig kb. nem is ismertem :D


koszi szepen, de van sajatom 2004 elejen regeltem meg (kb. megalakulas utan). 0.301 ez aranyom most 391gb/1.27tb-tal, viszont nem akarom kicsapatni magam. most vegigolvasva a szabalyokat nem talaltam erre vonatkozo reszt, csak a slotokat korlatozzak az arany alapjan.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 31 2013 02:46pm
Quote (Ghostmasterq @ 31 Jan 2013 21:41)
azt hiszem igen. Ha gondolod odaadom az enyémet, úgyis azt használja fél Karcag :D
Olyanoktól hallottam vissza,hogy azt használja, akit eddig kb. nem is ismertem :D


téged micsoda powerhousenak gondolhat egy admin ha ranez az accodra :lol:
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 31 2013 03:08pm
bazmegafaszom ezt hogy a picsámba kéne megölni
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 31 2013 03:13pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 31 2013 09:46pm)
téged micsoda powerhousenak gondolhat egy admin ha ranez az accodra :lol:


nekünk volt egy ncore accunk, valami laci14? amit kb fél budapest használt :D egyszerre 800 torrent futott, 2 peta volt feltöltve vele
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 31 2013 03:17pm
Quote (anyd @ Jan 31 2013 10:13pm)
nekünk volt egy ncore accunk, valami laci14? amit kb fél budapest használt :D egyszerre 800 torrent futott, 2 peta volt feltöltve vele


mi lett vele?
én accomon is lóg vagy 15 ember, de 3.30TB a feltöltés kb. 5 év alatt :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 31 2013 03:18pm
Quote (anyd @ Jan 31 2013 10:13pm)
nekünk volt egy ncore accunk, valami laci14? amit kb fél budapest használt :D egyszerre 800 torrent futott, 2 peta volt feltöltve vele


azt még én is használtam
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 31 2013 03:20pm
Quote (Eoghan @ Jan 31 2013 10:17pm)
mi lett vele?
én accomon is lóg vagy 15 ember, de 3.30TB a feltöltés kb. 5 év alatt :D


bannolták a faszba :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 31 2013 03:22pm
Quote (Eoghan @ Jan 31 2013 10:17pm)
mi lett vele?
én accomon is lóg vagy 15 ember, de 3.30TB a feltöltés kb. 5 év alatt :D


dik
1 éve 5 hete regisztráltam nmagra, 3.72 TB feltöltésem van
előtte meg amig nem dialobloztam és nulla24 ment a torrent, 2 év alatt 20TB

This post was edited by Vismajor on Jan 31 2013 03:24pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1490349044905490649075001Next
Closed New Topic New Poll