Quote (Ghostmasterq @ 31 Jan 2013 22:41)
azt hiszem igen. Ha gondolod odaadom az enyémet, úgyis azt használja fél Karcag

Olyanoktól hallottam vissza,hogy azt használja, akit eddig kb. nem is ismertem

koszi szepen, de van sajatom 2004 elejen regeltem meg (kb. megalakulas utan). 0.301 ez aranyom most 391gb/1.27tb-tal, viszont nem akarom kicsapatni magam. most vegigolvasva a szabalyokat nem talaltam erre vonatkozo reszt, csak a slotokat korlatozzak az arany alapjan.