Quote (hedgehogsword @ Sep 23 2011 03:51am)
dragon age 2 vége akkora elcsépelt szar, hogy ezért kár volt végigvinni
lol! nekem tetszett, az 1hez kepest tenyleg szar, de maga a jatek nekem nagyon bejott, talan egyetlen nagy hibaja hogy legnehezebb fokozaton is tul egyszeru, ha lenne multija talanak jatszanek is vele napi szinten