d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1490149024903490449055001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 31 2013 10:18am
Quote (jarabekg @ 31 Jan 2013 18:17)
valaki nincs szegeden esetleg? És ha itt van, nem jön v.i.z.i.t.-re?


akos
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 31 2013 10:19am
Quote (RRC @ Jan 31 2013 05:18pm)
akos


:<
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 31 2013 10:40am
Quote (jarabekg @ 31 Jan 2013 17:17)
valaki nincs szegeden esetleg? És ha itt van, nem jön v.i.z.i.t.-re?


ott leszek
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jan 31 2013 10:52am
ma találkoztam egy volt osztálytársammal, alig értem haza, indulok is lassan szülinapot ünnepelni. Hulla fáradt vagyok, legalább 4 órát gyalogoltam, és valahogy túl kell élnem ezt az estét...

too much rl
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 31 2013 10:52am
Quote (jarabekg @ Jan 31 2013 05:17pm)
valaki nincs szegeden esetleg? És ha itt van, nem jön v.i.z.i.t.-re?


en gondolkoztam rajta 8D
nem is voltam meg "uj" jateban, lol

van fuved?

This post was edited by Flutter on Jan 31 2013 10:52am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 31 2013 10:56am
Quote (LaserBack @ 31 Jan 2013 17:52)
ma találkoztam egy volt osztálytársammal, alig értem haza, indulok is lassan szülinapot ünnepelni. Hulla fáradt vagyok, legalább 4 órát gyalogoltam, és valahogy túl kell élnem ezt az estét...

too much rl


Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jan 31 2013 11:05am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Jan 2013 18:56)
http://img1.joyreactor.com/pics/post/funny-pictures-feels-auto-440701.jpeg


Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 31 2013 11:49am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 31 2013 05:56pm)
http://img1.joyreactor.com/pics/post/funny-pictures-feels-auto-440701.jpeg


lestat occse lehet jon velem bulizni
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 31 2013 11:56am
Quote (szabika @ Jan 31 2013 04:55pm)
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/222741_185892411462642_8281395_n.jpg

ez valami fürdőruha? vagy dress?


szerintem már kb. senki se hord olyan fürdőruhát, aminek az anyaga összeér a melltartó-bugyi rész között
ez valami dress lesz
francia?
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 31 2013 11:59am


:DDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1490149024903490449055001Next
Closed New Topic New Poll