Quote (CyberPunk666 @ 22 Sep 2011 22:35)
de buta. Az fb üzenőfal arra való, hogy megoszd a fontosabb dolgokat. Meg mondjuk a mit ettél is belefér, ha elmész valami különleges helyre enni, vagy bogrács a haverokkal simán belefér, de ki a faszt érdekel, hogy sonkás sajtos szendvicset csináltál és a szezámmagos zsömléből egy morzsa beragadt a bal felső hármas és négyes közé
akkor ezt írd, ne azt hogy a konyhába bekötötték az internetet.
This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 22 2011 03:36pm