d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1490149024903490449055001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 22 2011 02:21pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 22 Sep 2011 22:19)
nem csodálkoznék ha valami pártközeli üzletember-vállalkozó nyitna a helyén valami hasonlót


400 helyett 1400-as belépővel narancspardon néven.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 22 2011 02:26pm
Quote (Baleee @ 22 Sep 2011 22:21)
400 helyett 1400-as belépővel narancspardon néven.


kb.

valaki megy a kutatók éjszakájára?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 22 2011 02:39pm
>Go to http://en.wikipedia.org/
>Click on random article
>Find Hitler in 5 or less links
>Post here
>GOGOGO

2 oldal eddig

This post was edited by Nerz8 on Sep 22 2011 02:42pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 22 2011 03:31pm
cpt törölte a hozzászólásom fbn, mekkora noob.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 22 2011 03:31pm
Quote (CyberPunk666 @ 22 Sep 2011 22:31)
cpt törölte a hozzászólásom fbn, mekkora noob.


bánottad
de amúgy gecire felnevettem:d

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 22 2011 03:31pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 22 2011 03:32pm
Quote (Nerz8 @ 22 Sep 2011 22:39)
>Go to http://en.wikipedia.org/
>Click on random article
>Find Hitler in 5 or less links
>Post here
>GOGOGO

2 oldal eddig


nekem is megvan már a második oldalon
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 22 2011 03:33pm
Quote (Cpt_Ghost @ 22 Sep 2011 23:31)
bánottad
de amúgy gecire felnevettem:d


ja épp mondani is akartam
hogy ez a csaj hogy beoltott már
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 22 2011 03:34pm
Quote (Cpt_Ghost @ 22 Sep 2011 23:31)
bánottad
de amúgy gecire felnevettem:d


ha már itt vagy:
fb képeid nézegettem amikor egyszercsak...


Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 22 2011 03:35pm
Quote (Cpt_Ghost @ 22 Sep 2011 23:31)
bánottad
de amúgy gecire felnevettem:d


de buta. Az fb üzenőfal arra való, hogy megoszd a fontosabb dolgokat. Meg mondjuk a mit ettél is belefér, ha elmész valami különleges helyre enni, vagy bogrács a haverokkal simán belefér, de ki a faszt érdekel, hogy sonkás sajtos szendvicset csináltál és a szezámmagos zsömléből egy morzsa beragadt a bal felső hármas és négyes közé
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 22 2011 03:36pm
Quote (CyberPunk666 @ 22 Sep 2011 22:35)
de buta. Az fb üzenőfal arra való, hogy megoszd a fontosabb dolgokat. Meg mondjuk a mit ettél is belefér, ha elmész valami különleges helyre enni, vagy bogrács a haverokkal simán belefér, de ki a faszt érdekel, hogy sonkás sajtos szendvicset csináltál és a szezámmagos zsömléből egy morzsa beragadt a bal felső hármas és négyes közé


akkor ezt írd, ne azt hogy a konyhába bekötötték az internetet.

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 22 2011 03:36pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1490149024903490449055001Next
Closed New Topic New Poll