d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1490049014902490349045001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 31 2013 07:56am
Quote (fahrii @ Jan 31 2013 03:55pm)
nagyon szép idő van :)


pont azon gondolkodtam, milyen jó lenne ha hamarosan el lehetne kezdeni motorozni
de már hétvégére havazást mondanak :/
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 31 2013 07:57am
Quote (cowding @ 31 Jan 2013 14:56)
pont azon gondolkodtam, milyen jó lenne ha hamarosan el lehetne kezdeni motorozni
de már hétvégére havazást mondanak :/


ugy gondolom hogy inkább monst legyen hideg mint májusba...
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 31 2013 07:58am
Quote (cowding @ Jan 31 2013 02:56pm)
pont azon gondolkodtam, milyen jó lenne ha hamarosan el lehetne kezdeni motorozni
de már hétvégére havazást mondanak :/


gyere facsera :c
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 31 2013 08:03am
Quote (cowding @ 31 Jan 2013 14:56)
pont azon gondolkodtam, milyen jó lenne ha hamarosan el lehetne kezdeni motorozni
de már hétvégére havazást mondanak :/


tökre kedvet kaptam egy jó nagy sétához miskolc - tapolcán
dehát tanulni kell :(
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 31 2013 08:03am
Quote (Inakwo @ 31 Jan 2013 14:23)
de azért őt nyirnád ki elsőnek :DDDDDDDDDD

wp


dehogy is :D

Quote (ecneB @ 31 Jan 2013 14:24)
majd amikor nem lesz, akkor ezeket az apro basztatasnak velt dolgokat is maskepp fogod latni.


Igen, ez tényleg így van, RENDKÍVÜL sokat tett értünk, de néha nagyon a falra tudnék mászni tőle.


//
also, tesóm elment kézilabda meccsekre, 4 napig nem lesz itthon. 1 napig egyedül vagyok, holnap jön haza faterom.
Végre egy kis nyugalom. Nyomathatom a zenét max hangerőn, jöhetnek a kurvák, csak magamnak kell kaját venni :D
élet

This post was edited by Ghostmasterq on Jan 31 2013 08:04am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 31 2013 08:04am
Quote (Ghostmasterq @ 31 Jan 2013 16:03)
dehogy is :D



Igen, ez tényleg így van, RENDKÍVÜL sokat tett értünk, de néha nagyon a falra tudnék mászni tőle.


//
also, tesóm elment kézilabda meccsekre, 4 napig nem lesz itthon. 1 napig egyedül vagyok, holnap jön haza faterom.
Végre egy kis nyugalom. Nyomathatom a zenét max hangerőn, jöhetnek a kurvák, csak magamnak kell kaját venni :D
élet


= bent ulsz a szobaban es jatszol, delben rendelsz 1 pizzat
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 31 2013 08:05am
Quote (RRC @ 31 Jan 2013 15:04)
= bent ulsz a szobaban es jatszol, delben rendelsz 1 pizzat


ja. de hangosan lehet szidni a csapatomat
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 31 2013 09:55am


ez valami fürdőruha? vagy dress?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 31 2013 09:58am
Quote (szabika @ 31 Jan 2013 15:55)
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/222741_185892411462642_8281395_n.jpg

ez valami fürdőruha? vagy dress?


Dno de megbasznám ha pinája van.
LÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 31 2013 10:17am
valaki nincs szegeden esetleg? És ha itt van, nem jön v.i.z.i.t.-re?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1490049014902490349045001Next
Closed New Topic New Poll