Quote (Inakwo @ 31 Jan 2013 14:23)
de azért őt nyirnád ki elsőnek :DDDDDDDDDD
wp
dehogy is

Quote (ecneB @ 31 Jan 2013 14:24)
majd amikor nem lesz, akkor ezeket az apro basztatasnak velt dolgokat is maskepp fogod latni.
Igen, ez tényleg így van, RENDKÍVÜL sokat tett értünk, de néha nagyon a falra tudnék mászni tőle.
//
also, tesóm elment kézilabda meccsekre, 4 napig nem lesz itthon. 1 napig egyedül vagyok, holnap jön haza faterom.
Végre egy kis nyugalom. Nyomathatom a zenét max hangerőn, jöhetnek a kurvák, csak magamnak kell kaját venni

élet
This post was edited by Ghostmasterq on Jan 31 2013 08:04am