d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1489949004901490249035001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jan 31 2013 06:37am
van egyáltalán bármi app droidon amiért érdemes pénzt adni?
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 31 2013 06:41am
Quote (daneeka10 @ 31 Jan 2013 13:37)
van egyáltalán bármi app droidon amiért érdemes pénzt adni?


van.
majd ha jobb telefonom lesz, meg is veszek néhányat.
mondjuk gondolom át lehet vinni egyikről a másikra, de erre nem éri meg :/
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 31 2013 07:08am
Quote (daneeka10 @ Jan 31 2013 01:37pm)
van egyáltalán bármi app droidon amiért érdemes pénzt adni?


elvileg van már mathlab ami egesz szepen fut rajta
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 31 2013 07:18am
ha valaha én begajdulok, és sorozatgyilkosságba kezdek tuti nagyanyám miatt lesz. Mióta anyám sincs itthon hetente 3x jön takarítani, a tököm ki van már. Meg menjek ide be, meg oda be, meg csináljam meg ezt, hívjam fel ezt, meg azt - amik egyébként tényleg, abszolút feleslegesek. Ne értsétek félre, tisztelem, meg egyébként el vagyok vele, de eléggé tud idegesíteni.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 31 2013 07:23am
Quote (Ghostmasterq @ 31 Jan 2013 14:18)
ha valaha én begajdulok, és sorozatgyilkosságba kezdek tuti nagyanyám miatt lesz. Mióta anyám sincs itthon hetente 3x jön takarítani, a tököm ki van már. Meg menjek ide be, meg oda be, meg csináljam meg ezt, hívjam fel ezt, meg azt - amik egyébként tényleg, abszolút feleslegesek. Ne értsétek félre, tisztelem, meg egyébként el vagyok vele, de eléggé tud idegesíteni.


de azért őt nyirnád ki elsőnek :DDDDDDDDDD

wp
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 31 2013 07:24am
Quote (Ghostmasterq @ 31 Jan 2013 15:18)
ha valaha én begajdulok, és sorozatgyilkosságba kezdek tuti nagyanyám miatt lesz. Mióta anyám sincs itthon hetente 3x jön takarítani, a tököm ki van már. Meg menjek ide be, meg oda be, meg csináljam meg ezt, hívjam fel ezt, meg azt - amik egyébként tényleg, abszolút feleslegesek. Ne értsétek félre, tisztelem, meg egyébként el vagyok vele, de eléggé tud idegesíteni.


majd amikor nem lesz, akkor ezeket az apro basztatasnak velt dolgokat is maskepp fogod latni.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 31 2013 07:38am
Quote (ecneB @ Jan 31 2013 01:24pm)
majd amikor nem lesz, akkor ezeket az apro basztatasnak velt dolgokat is maskepp fogod latni.


ezt a kijelentést sose tudtam komolyan venni
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 31 2013 07:41am
Quote (sylke @ 31 Jan 2013 15:38)
ezt a kijelentést sose tudtam komolyan venni


ebben mondjuk az is benne van, hogy rendkivul kozeli kapcsolatom volt a nagyszuleimmel.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 31 2013 07:48am
Quote (sylke @ Jan 31 2013 03:38pm)
ezt a kijelentést sose tudtam komolyan venni


megdöglöttél már?
gyere tsre
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 31 2013 07:55am
nagyon szép idő van :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1489949004901490249035001Next
Closed New Topic New Poll