Quote (Ghostmasterq @ 31 Jan 2013 15:18)
ha valaha én begajdulok, és sorozatgyilkosságba kezdek tuti nagyanyám miatt lesz. Mióta anyám sincs itthon hetente 3x jön takarítani, a tököm ki van már. Meg menjek ide be, meg oda be, meg csináljam meg ezt, hívjam fel ezt, meg azt - amik egyébként tényleg, abszolút feleslegesek. Ne értsétek félre, tisztelem, meg egyébként el vagyok vele, de eléggé tud idegesíteni.
majd amikor nem lesz, akkor ezeket az apro basztatasnak velt dolgokat is maskepp fogod latni.