Quote (Vismajor @ 18 May 2013 23:28)
tényleg egy fos amúgy, de már a microsoftos beolvadás előtt is az volt, és nemt udom elkézpelni miért nemt udták rendesen megcsinálni, hamár sokmillió ember hazsnálta, és anniyi jó mikrofonos progi van a weben, csak az emberek nem simerik
amúgy
>be vagyok baszva
>éfjélkor itthon vagyok
>taxival jöttem
Ha nem fut a skype akkor kb 5- 6 orat birja a laptop akksija
skypeal 3 korul
Mi a faszomat csinal ez a szar? live streameli a webcamkepem az FBInak ???