d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14894904914924935001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 18 2013 03:08pm
A skype az egyik legundoitobb dolog a gepemen
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 18 2013 04:01pm
Quote (SummertimeClothes @ 18 May 2013 21:06)
http://www.youtube.com/watch?v=g18LtnpjlgI


Comments are disabled for this video.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 18 2013 04:21pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 18 2013 09:14pm)
http://www.youtube.com/watch?v=GBeOGHxhwt0



oh god why


TehFarmerNub 1 órával ezelőtt

its like everything i hate mashed into one single video

stc?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 18 2013 04:27pm
Quote (SummertimeClothes @ 18 May 2013 23:06)
http://www.youtube.com/watch?v=g18LtnpjlgI


miért

miért
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 18 2013 04:28pm
Quote (josheide @ May 18 2013 10:08pm)
A skype az egyik legundoitobb dolog a gepemen


tényleg egy fos amúgy, de már a microsoftos beolvadás előtt is az volt, és nemt udom elkézpelni miért nemt udták rendesen megcsinálni, hamár sokmillió ember hazsnálta, és anniyi jó mikrofonos progi van a weben, csak az emberek nem simerik



amúgy
>be vagyok baszva
>éfjélkor itthon vagyok
>taxival jöttem
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 18 2013 04:32pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 18 2013 05:37pm
Quote (Vismajor @ 18 May 2013 23:28)
tényleg egy fos amúgy, de már a microsoftos beolvadás előtt is az volt, és nemt udom elkézpelni miért nemt udták rendesen megcsinálni, hamár sokmillió ember hazsnálta, és anniyi jó mikrofonos progi van a weben, csak az emberek nem simerik



amúgy
>be vagyok baszva
>éfjélkor itthon vagyok
>taxival jöttem


Ha nem fut a skype akkor kb 5- 6 orat birja a laptop akksija

skypeal 3 korul

Mi a faszomat csinal ez a szar? live streameli a webcamkepem az FBInak ???
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 18 2013 10:10pm
megy a metro last light is max grafon 20-30-40 fps-el, zsír

annyira nem jó a grafkója, mint mondjuk a tomb raidernek, vagy a crysisnak, viszont sokkal nagyobb a gépigénye


Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 19 2013 12:42am
Quote (cowding @ 18 May 2013 19:46)
Ezzel játszott valaki? :D lehet leszedem és végigtolom  ^_^
http://3.ii.gl/pqT-8l.png
http://1.ii.gl/iF-uGZ.png


ez
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 19 2013 03:27am








noice
Go Back To Magyar Topic List
Prev14894904914924935001Next
Closed New Topic New Poll