☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev
1
489
490
491
492
493
830
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 175939
Replies: 8293
Track Topic
ClaSSikal
Member
Posts: 18,542
Joined: Jan 6 2009
Gold
:
4.00
Warn: 10%
#4901
Mar 15 2010 10:18am
Quote (Woland_Professzor @ Mar 15 2010 04:17pm)
ugyan olyan szar
jah. te meg a 3. vagy
Flutter
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold
:
13,000.00
#4902
Mar 15 2010 10:19am
Quote (Woland_Professzor @ Mar 15 2010 05:17pm)
ugyan olyan szar
hülye vagy?
30 mf!
Woland_Professzor
Banned
Posts: 797
Joined: Mar 2 2010
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#4903
Mar 15 2010 10:19am
Quote (ClaSSikal @ Mar 15 2010 05:18pm)
jah. te meg a 3. vagy
attól még fos a ringed
Winster
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold
:
4,154.60
#4904
Mar 15 2010 10:20am
Quote (ClaSSikal @ 15 Mar 2010 18:16)
tudom -.-
de az en ringem miben hasonlít ehez?
Hogy rosszabb.
ClaSSikal
Member
Posts: 18,542
Joined: Jan 6 2009
Gold
:
4.00
Warn: 10%
#4905
Mar 15 2010 10:20am
Quote (Woland_Professzor @ Mar 15 2010 04:19pm)
attól még fos a ringed
eggyetertek veled.
Woland_Professzor
Banned
Posts: 797
Joined: Mar 2 2010
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#4906
Mar 15 2010 10:21am
Quote (ClaSSikal @ Mar 15 2010 05:20pm)
eggyetertek veled.
Ekart
Member
Posts: 8,331
Joined: Oct 1 2008
Gold
:
3,029.76
#4907
Mar 15 2010 12:33pm
120/45 20frw Perf def (50) Tiara
(3 red van benne)
Eu Sc L
TresholdOfUniverse
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold
:
2,496.00
#4908
Mar 15 2010 12:36pm
Quote (Ekart @ Mar 15 2010 07:33pm)
120/45 20frw Perf def (50) Tiara
(3 red van benne)
Eu Sc L
mivel mindenki a zoldet szereti ez sajnos csak 50-100 fgt er, egy szinvaknak talan el tudod adni kéccázé' is
Ekart
Member
Posts: 8,331
Joined: Oct 1 2008
Gold
:
3,029.76
#4909
Mar 15 2010 12:39pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Mar 15 2010 07:36pm)
mivel mindenki a zoldet szereti ez sajnos csak 50-100 fgt er, egy szinvaknak talan el tudod adni kéccázé' is
fura 200fg Ft-t mar kaptam ra de 300at várok igazábol
De azért Ty.
Winster
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold
:
4,154.60
#4910
Mar 15 2010 12:40pm
Quote (Ekart @ 15 Mar 2010 20:39)
fura 200fg Ft-t mar kaptam ra de 300at várok igazábol
De azért Ty.
Soha nem vettem 20frwt, de szerintem 500 fölött ellehet adni.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
489
490
491
492
493
830
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact