d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev14849505152172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 26 2016 03:27am
Quote (TresholdOfUniverse @ Aug 26 2016 09:26am)
szerintem olvasott valamit arrol, hogy a dontesek, variaciok mennyire megkeseritik az ember eletet es hogy mennyire gaz hogy az emberek tobbsegenek nincs egyenisege, elete, aztan jol elszolta magat es mostmar csak azert is setaltatja a dinoszauruszt


reméljük csak ennyiről van szó
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 26 2016 03:28am
:Wacko:
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 26 2016 03:30am
almos pentek reggelhez kepest elegge el a forum amugy
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 26 2016 03:31am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 26 2016 09:30am)
almos pentek reggelhez kepest elegge el a forum amugy


szabin vagyok
kiengedtek a bányából 1 napra, mert ügyesen csináltam, amit mondtak nekem

vissza is kéne pörgetnem a ppd-met 15 fölé for no fkin reason

This post was edited by llllllllllll on Aug 26 2016 03:32am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 26 2016 03:33am
Quote (llllllllllll @ Aug 26 2016 09:31am)
szabin vagyok
kiengedtek a bányából 1 napra, mert ügyesen csináltam, amit mondtak nekem


most igazából a lényeg ,hogy egy normálisan eltöltött szabadidő mindig élvezetesebb mint a munka, legyen az akármilyen munka ha programokat csinálsz a szeretteiddel az szerintem mindig élvezetesebb kell hogy legyen. A többi amit írt az netto manager tanultam/hallottam más emberektől, sokat jártam wikipédiára szablonszöveg
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 26 2016 03:35am
Quote (rapiddani @ Aug 26 2016 09:33am)
most igazából a lényeg ,hogy egy normálisan eltöltött szabadidő mindig élvezetesebb mint a munka, legyen az akármilyen munka ha programokat csinálsz a szeretteiddel az szerintem mindig élvezetesebb kell hogy legyen. A többi amit írt az netto manager tanultam/hallottam más emberektől, sokat jártam wikipédiára szablonszöveg


tehát ha jobban élvezem azt amit csinálok éppen, mert több heti kutatás és utánajárás végre eredményt hozott és lehet tovább haladni egy olyan témával, amivel elöttem senki más nem foglalkozott, mint egy sörözést olyan emberekkel, akikkel nincs kedvem találkozni, de már gáz lett volna lemondani, akkor unalmas szar ember vagyok, akinek meg kell mondani, hogy mit csináljon

ha úgy írtam volna, hogy minden egyes napot jobban szeretek munkával eltölteni, mint bármilyen szabadidős tevékenység / családdal / barátnőmmel lenni, akkor talán lett volna valami köze ahhoz amit írok, de így nem igazán

This post was edited by llllllllllll on Aug 26 2016 03:36am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 26 2016 03:37am
Quote (llllllllllll @ Aug 26 2016 09:35am)
tehát ha jobban élvezem azt amit csinálok éppen, mert több heti kutatás és utánajárás végre eredményt hozott és lehet tovább haladni egy olyan témával, amivel elöttem senki más nem foglalkozott, mint egy sörözést olyan emberekkel, akikkel nincs kedvem találkozni, de már gáz lett volna lemondani, akkor unalmas szar ember vagyok, akinek meg kell mondani, hogy mit csináljon


akkor olvasd el még1x amit írtam, mondom a szeretteiddel (tehát akivel van kedved/jól érzed magad), nyilván az nem kikapcsolódás/szórakozás ha 5darab jarabekgvel töltesz el x órát
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 26 2016 03:37am
Quote (rapiddani @ Aug 26 2016 09:37am)
akkor olvasd el még1x amit írtam, mondom a szeretteiddel (tehát akivel van kedved/jól érzed magad), nyilván az nem kikapcsolódás/szórakozás ha 5darab jarabekgvel töltesz el x órát


ez a rész oké, csak nem tudom hogy jutottunk ide 8d
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 26 2016 03:38am
Quote (llllllllllll @ 26 Aug 2016 11:31)
szabin vagyok
kiengedtek a bányából 1 napra, mert ügyesen csináltam, amit mondtak nekem

vissza is kéne pörgetnem a ppd-met 15 fölé for no fkin reason


kibaszott spammer
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 26 2016 03:38am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 26 2016 09:38am)
kibaszott spammer


tönkreteszed a subot
Go Back To Magyar Topic List
Prev14849505152172Next
Add Reply New Topic New Poll