Quote (rapiddani @ Aug 26 2016 09:33am)
most igazából a lényeg ,hogy egy normálisan eltöltött szabadidő mindig élvezetesebb mint a munka, legyen az akármilyen munka ha programokat csinálsz a szeretteiddel az szerintem mindig élvezetesebb kell hogy legyen. A többi amit írt az netto manager tanultam/hallottam más emberektől, sokat jártam wikipédiára szablonszöveg
tehát ha jobban élvezem azt amit csinálok éppen, mert több heti kutatás és utánajárás végre eredményt hozott és lehet tovább haladni egy olyan témával, amivel elöttem senki más nem foglalkozott, mint egy sörözést olyan emberekkel, akikkel nincs kedvem találkozni, de már gáz lett volna lemondani, akkor unalmas szar ember vagyok, akinek meg kell mondani, hogy mit csináljon
ha úgy írtam volna, hogy minden egyes napot jobban szeretek munkával eltölteni, mint bármilyen szabadidős tevékenység / családdal / barátnőmmel lenni, akkor talán lett volna valami köze ahhoz amit írok, de így nem igazán
This post was edited by llllllllllll on Aug 26 2016 03:36am