d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1484950515279Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 24 2014 02:29am
Quote (josheide @ Sep 24 2014 07:56am)
Veled nem is tudtam beszelgetni amig ottvoltal.

:(


Majd legkozelebb, amikor nem ul a lakas elott baratnom mar haromnegyed oraja
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 24 2014 02:30am
Én nem vagyok az erőszak híve, de megmondom őszintén, hogy ennyire bunkó viselkedéssel nem szoktam találkozni. Nem tudom, hogy kezelném.
Nem hiszem, hogy ezt tolerálni kell. Egy normális társaság elzavarta volna azokat, akik igy viselkednek. Kiállt volna vis mellett.

Az meg, hogy a békekötésnél annyi nincs benne, hogy azt mondja visszaadom, hanem sunyin próbál visszavágni... Mindennek az alja.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 24 2014 02:32am
Azt hiszem ezzel el is dőlt, hogy a közeljövőben nem megyek ilyen subtalira (inb4 úgyse érdekelsz senkit).
Nem jara miatt, hanem mert ti megtűritek ezt a viselkedést.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 24 2014 02:33am
Amugy amikor eljottem akkor jottem ra h geci bunko voltam patrik nojevel, mert akkor se koszontem neki amikor megjottem meg amikor leleptem

Inb4 nem akartam feltepni a regi sebeket
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 24 2014 02:34am
Quote (xGurke @ Sep 24 2014 10:33am)
Amugy amikor eljottem akkor jottem ra h geci bunko voltam patrik nojevel, mert akkor se koszontem neki amikor megjottem meg amikor leleptem

Inb4 nem akartam feltepni a regi sebeket



Lyl
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2014 02:36am
Quote (CyberPunk666 @ 24 Sep 2014 09:30)
Én nem vagyok az erőszak híve, de megmondom őszintén, hogy ennyire bunkó viselkedéssel nem szoktam találkozni. Nem tudom, hogy kezelném.
Nem hiszem, hogy ezt tolerálni kell. Egy normális társaság elzavarta volna azokat, akik igy viselkednek. Kiállt volna vis mellett.

Az meg, hogy a békekötésnél annyi nincs benne, hogy azt mondja visszaadom, hanem sunyin próbál visszavágni... Mindennek az alja.


Quote (CyberPunk666 @ 24 Sep 2014 09:32)
Azt hiszem ezzel el is dőlt, hogy a közeljövőben nem megyek ilyen subtalira (inb4 úgyse érdekelsz senkit).
Nem jara miatt, hanem mert ti megtűritek ezt a viselkedést.


mondjuk ott sem voltal, azert ilyen szintu kovetkeztetesket kar levonni abbol a par mondatbol amit itt olvastal

meg gecire nem ertem miert is kellett volna vis mellett kiallni, mikor o utott eloszor :wacko:

azt hiszem rajottem kinek a multija vanek

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 24 2014 02:37am
Quote (cowding @ Sep 24 2014 08:34am)
Lyl


Utolag is udvozlom, aranyosnak tunt
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 24 2014 02:40am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 24 2014 10:32am)
Azt hiszem ezzel el is dőlt, hogy a közeljövőben nem megyek ilyen subtalira (inb4 úgyse érdekelsz senkit).
Nem jara miatt, hanem mert ti megtűritek ezt a viselkedést.


publikus volt az egesz dolog, aztan joshy pedig hivott mindenkit, ebbe beletartoznak a problemas esetek is
jara folytogat embereket akikrol ugy gondolja, hogy megerdemlik, mindenkivel bunko, szidja irl is masok nojet, majd csodalkozik ha ezt nem veszik poennak, random csak ugy kiveszi emberek kezebol a cigit , sima cigit, es igy lebassza a foldre (??????) es hasonlo dolgok, nem tudom mer volt fontos hogy jojjon ha egyszer nem tud viselkedni, mert nem inkabb messel kettesben szopkodjak egymas faszat, vagy veeik/folytogatjak egymast igenyuk szerint, dehat ez van, azert sajnalom ha ilyen miatt nem jossz, de megertem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 24 2014 02:42am
Quote (Fej @ 24 Sep 2014 10:36)
mondjuk ott sem voltal, azert ilyen szintu kovetkeztetesket kar levonni abbol a par mondatbol amit itt olvastal

meg gecire nem ertem miert is kellett volna vis mellett kiallni, mikor o utott eloszor :wacko:

azt hiszem rajottem kinek a multija vanek


Jara bunkó megjegyzéseket tett vis nőjére. Ahova én járok társaság ott ezen a ponton megmondták volna neki, hogy lehet hazamenni vagy elülni másik asztalhoz. Legközelebb nem kell jönni.
A pofon csak ezután történt.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 02:45am
Quote (CyberPunk666 @ 24 Sep 2014 09:42)
Jara bunkó megjegyzéseket tett vis nőjére. Ahova én járok társaság ott ezen a ponton megmondták volna neki, hogy lehet hazamenni vagy elülni másik asztalhoz. Legközelebb nem kell jönni.
A pofon csak ezután történt.


jó de vis hülyére itta már magát nagyon (kicsit bűnösnek érzem magam, mert én toltam bele tacsi pálinkáját :D )
a konkrét beszélgetés meg ahol elcsattant a pofon az volt, hogy jaráék beszélgettek, jara mondta, hogy az ő barátnője model, vis mondta, hogy az övé is, jara meg, hogy a tied nem, lel, pofon.
shit happens, ezen kivul meg nem volt semmi
Go Back To Magyar Topic List
Prev1484950515279Next
Add Reply New Topic New Poll