Quote (CyberPunk666 @ 24 Sep 2014 09:30)
Én nem vagyok az erőszak híve, de megmondom őszintén, hogy ennyire bunkó viselkedéssel nem szoktam találkozni. Nem tudom, hogy kezelném.
Nem hiszem, hogy ezt tolerálni kell. Egy normális társaság elzavarta volna azokat, akik igy viselkednek. Kiállt volna vis mellett.
Az meg, hogy a békekötésnél annyi nincs benne, hogy azt mondja visszaadom, hanem sunyin próbál visszavágni... Mindennek az alja.
Quote (CyberPunk666 @ 24 Sep 2014 09:32)
Azt hiszem ezzel el is dőlt, hogy a közeljövőben nem megyek ilyen subtalira (inb4 úgyse érdekelsz senkit).
Nem jara miatt, hanem mert ti megtűritek ezt a viselkedést.
mondjuk ott sem voltal, azert ilyen szintu kovetkeztetesket kar levonni abbol a par mondatbol amit itt olvastal
meg gecire nem ertem miert is kellett volna vis mellett kiallni, mikor o utott eloszor

azt hiszem rajottem kinek a multija vanek