Quote (TouchCow @ 7 Mar 2013 18:40)
szerintem odabassza a crysis-t simán
és az még 5-10 fpsel szarabbul is fut
mi a faszt olvasok? odabassza a crysist? én még egy lapon se említeném a kettőt

jójó néhol szép a látvány de én egy erős közepessel értékelném a grafikát
ettől eltekintve viszont nagyon jó lett a játék, engem teljesen magávalragadott, legvégén járok (végjáték előtt elkezdtem visszamenőleg felfedezni mindent)
van azért pár érdekes dolog, pl most épp azon gondolkodtam hogy elég érdekes kivégzéseket rakni a játékba amikor Lara elvileg jó csaj
kicsit illúzióromboló amikor az életéért könyörgő csávó fejéhez nyomja a shoti csövét és szétlövi az agyát xP
This post was edited by fahrii on Mar 7 2013 12:20pm