d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev148495051525001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 7 2013 11:58am
Quote (Eoghan @ 7 Mar 2013 19:56)
a hab a tortán pedig az, hogy ha legálisan akarnád beszerezni, nem tudnád, mert a magyar itunes storeból el se érhető


Az igen. Pedig mar idegileg ott tartok, hogy megveszem, bar igy, hogy deezeren fent van, megoldom. :3
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 7 2013 12:06pm
Quote (TouchCow @ Mar 7 2013 06:24pm)
ilyen gyönyörű játékot még soha nem láttam, mint az új tomb raider... kibaszott kemény

http://3.ii.gl/GztOcI.png
http://1.ii.gl/nEL1D5.png
http://4.ii.gl/tq8Ww.png


a csaj haja nekünk nagyon nem jön át
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 7 2013 12:07pm
Quote (Baleee @ Mar 7 2013 06:58pm)
Az igen. Pedig mar idegileg ott tartok, hogy megveszem, bar igy, hogy deezeren fent van, megoldom. :3


clever bastard, nekem az nem jutott eszembe
múltkor én is találtam egy tök jó számot, de még youtubeon se volt fent elviselhető minőségben, így megvettem életem első dalát online
nagyon büszke voltam rá
tavaly augusztusban hallgattam utoljára
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 7 2013 12:11pm
Quote (Vismajor @ 7 Mar 2013 20:06)
a csaj haja nekünk nagyon nem jön át


:'DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 7 2013 12:13pm
Quote (Eoghan @ 7 Mar 2013 20:07)
clever bastard, nekem az nem jutott eszembe
múltkor én is találtam egy tök jó számot, de még youtubeon se volt fent elviselhető minőségben, így megvettem életem első dalát online
nagyon büszke voltam rá
tavaly augusztusban hallgattam utoljára


Annyi, hogy valami safe progival recordolod, lenyegeben olyan, mint ha rcaval osszekotnel 2 lejatszot, egyiknek in masiknak out es igy vennel at, csak ezt softwaresen megoldva.
Meg ha barmit leszedsz es nem vagy biztos benne, virtualis kornyezetbe tedd es igy nem bazs meg a virus.

This post was edited by Baleee on Mar 7 2013 12:15pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 7 2013 12:15pm
Quote (TouchCow @ 7 Mar 2013 18:40)
szerintem odabassza a crysis-t simán
és az még 5-10 fpsel szarabbul is fut


mi a faszt olvasok? odabassza a crysist? én még egy lapon se említeném a kettőt :D

jójó néhol szép a látvány de én egy erős közepessel értékelném a grafikát
ettől eltekintve viszont nagyon jó lett a játék, engem teljesen magávalragadott, legvégén járok (végjáték előtt elkezdtem visszamenőleg felfedezni mindent)

van azért pár érdekes dolog, pl most épp azon gondolkodtam hogy elég érdekes kivégzéseket rakni a játékba amikor Lara elvileg jó csaj
kicsit illúzióromboló amikor az életéért könyörgő csávó fejéhez nyomja a shoti csövét és szétlövi az agyát xP

This post was edited by fahrii on Mar 7 2013 12:20pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Mar 7 2013 12:20pm
Quote (TouchCow @ Mar 7 2013 06:24pm)
ilyen gyönyörű játékot még soha nem láttam, mint az új tomb raider... kibaszott kemény

http://3.ii.gl/GztOcI.png
http://1.ii.gl/nEL1D5.png
http://4.ii.gl/tq8Ww.png


ilyen grafikája még a guild wars 1nek is volt, az utolsó kép kivételével.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 7 2013 12:22pm
Quote (fahrii @ 7 Mar 2013 20:15)
mi a faszt olvasok? odabassza a crysist? én még egy lapon se említeném a kettőt :D

jójó néhol szép a látvány de én egy erős közepessel értékelném a grafikát
a grafikától eltekintve viszont nagyon jó lett a játék, engem teljesen magávalragadott, legvégén járok (végjáték előtt elkezdtem visszamenőleg felfedezni mindent)

van azért pár érdekes dolog, pl most épp azon gondolkodtam hogy elég érdekes kivégzéseket rakni a játékba amikor Lara elvileg jó csaj
kicsit illúzióromboló amikor az életéért könyörgő csávó fejéhez nyomja a shoti csövét és szétlövi az agyát xP


fahrii-mod
igy gondolom instant cum

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 7 2013 12:22pm
Quote (ecneB @ Mar 7 2013 06:22pm)
fahrii-mod
igy gondolom instant cum

http://4.ii.gl/sxHaHJ.png


:DDDDDDDDDDD
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 7 2013 12:23pm
Quote (ecneB @ 7 Mar 2013 19:22)
fahrii-mod
igy gondolom instant cum

http://4.ii.gl/sxHaHJ.png


hát még ha egy öklöt is odaraksz a hátsó feltájához!
Go Back To Magyar Topic List
Prev148495051525001Next
Closed New Topic New Poll