d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev14849505152214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 4 2012 02:39pm
Hatalmas, mint a becsület
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 4 2012 02:40pm
Quote (Rawen @ 4 Jun 2012 22:38)
igen


hálistennek nekem még a közelembe se került magyar song of ice and fire, úgyhogy tiszta maradt a lelkem
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2012 02:40pm
Quote (bajcli @ 4 Jun 2012 22:40)
hálistennek nekem még a közelembe se került magyar song of ice and fire, úgyhogy tiszta maradt a lelkem


Nekem sem, de az internet csodákra képes :D

A Lannisterek székhelyük, Kaszter-hegy és az Aranyfog aranyának köszönhetően Westeros leggazdagabb családjaként uralkodnak a Nyugatföldek felett. A ház nem hivatalos, ám közismert jelmondata: "Egy Lannister mindig megfizeti az adósságait." A ház alapítója Ravasz Lann.

This post was edited by Rawen on Jun 4 2012 02:41pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 4 2012 02:42pm
tywin hogy odaszaratta már a lovát az elején, lol
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 4 2012 02:57pm
tfw negy konyvet olvastal magyarul
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2012 02:58pm
Quote (SummertimeClothes @ 4 Jun 2012 22:57)
tfw negy konyvet olvastal magyarul


>tfw a lotr-t magyarul olvastad mert ajándékba kaptad
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 4 2012 03:23pm
tetszett ez a rész is, csak ne kellene annyit várni a következő évadra :( nekem az egy kicsit a bajom hogy túl sok szálon fut már a történet és mindenből akarnak mutatni egy keveset, de sajnos nem elég hogy élvezhető legyen. kevesebb részt alaposabban kellene bemutatni. ez az én véleményem.

/Én minden könyvet magyarul olvasok.
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jun 4 2012 03:33pm
Nem vagyok biztos benne de amikor a Brienne és Jaime-s rész volt akkor mintha Brienne azt mondta volna hogy Riverrunba mennek, miközben a történetből eddig teljesen ki lett hagyva Catelyn családja
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2012 03:35pm
Quote (peterqwer @ 4 Jun 2012 23:33)
Nem vagyok biztos benne de amikor a Brienne és Jaime-s rész volt akkor mintha Brienne azt mondta volna hogy Riverrunba mennek, miközben a történetből eddig teljesen ki lett hagyva Catelyn családja


Szerintem azt azért hazudta, hogy hagyják elmenni őket. De az tény, hogy Tullykkal semmit nem foglalkoztak.
De lehet hogy nem mert nem Robb nem is Riverrunban van a sorozatban. Na jó, nem tudom.

This post was edited by Rawen on Jun 4 2012 03:36pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 4 2012 03:36pm
Quote (peterqwer @ 4 Jun 2012 23:33)
Nem vagyok biztos benne de amikor a Brienne és Jaime-s rész volt akkor mintha Brienne azt mondta volna hogy Riverrunba mennek, miközben a történetből eddig teljesen ki lett hagyva Catelyn családja


cseles eltereles volt csak gondolom :o
amugy alliser thorne is kb eltunt a vilagban igy s2ben, elvileg viszi a zombikezet king slandingbe, de csak level ment oda a sorozatban, meg eszakon sincs
Go Back To Magyar Topic List
Prev14849505152214Next
Add Reply New Topic New Poll