☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Sc Ii és Wow Duel "eb" Live Stream
Prev
1
48
49
50
51
52
80
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 10099
Replies: 794
Track Topic
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#491
Aug 7 2011 05:51am
"terrans are all the same to me" lol
amúgy ahogy kivettem, nani még játszik thorzainnal, és a kettejük nyertese játszik rettel
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#492
Aug 7 2011 05:52am
Quote (vtibor @ 7 Aug 2011 13:50)
amugy van meg sima sc bajnoksag is, vagy mar csak sc2?
nem hiszem, hogy van még sc, max bw, de szerintem már annak is annyi.
amúgy lehetne tolni még nosztalgiából sima bw meccseket is hunsubbal
ReDEyeS
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
5,275.00
#493
Aug 7 2011 05:54am
Quote (tevetava @ 7 Aug 2011 13:52)
nem hiszem, hogy van még sc, max bw, de szerintem már annak is annyi.
amúgy lehetne tolni még nosztalgiából sima bw meccseket is hunsubbal
én néztem pár videot tube-n... és sc2höz szokva kifejezetten durva
mármint hogy azért Sc2-nek elég jó grafikája van míg Sc kb kockákból áll
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#494
Aug 7 2011 05:58am
ez az aAa már LoL-ban is volt, mindenhol játszanak?
ReDEyeS
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
5,275.00
#495
Aug 7 2011 06:04am
Quote (N4aBz @ 7 Aug 2011 13:58)
ez az aAa már LoL-ban is volt, mindenhol játszanak?
ha jól tudom az aAa az multigaming klán
s ha így van akkor, szinte minden nagyobb gamebe van csapatuk (én cs-ből ismerem őket)
This post was edited by ReDEyeS on Aug 7 2011 06:04am
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#496
Aug 7 2011 06:12am
Quote (N4aBz @ Aug 7 2011 12:58pm)
ez az aAa már LoL-ban is volt, mindenhol játszanak?
google against all authority
ut-t is nyomattak vagy 7-8 eve
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#497
Aug 7 2011 06:12am
Quote (sylke @ 7 Aug 2011 12:49)
jo
de csak akkor ha a steamet is kiveszik
oda adom a stimpackot a stormert.
amúgy remélem thorzain szarráveri naniva nagy pofáját
nyomorult féreg az az ember.
This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 7 2011 06:13am
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#498
Aug 7 2011 06:16am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 7 2011 12:12pm)
oda adom a stimpackot a stormert.
amúgy remélem thorzain szarráveri naniva nagy pofáját
nyomorult féreg az az ember.
nem mert akkor terrannal játszana (:
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#499
Aug 7 2011 06:17am
elkezdek sczni.
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#500
Aug 7 2011 06:33am
Quote (Floodban @ Aug 7 2011 01:17pm)
elkezdek sczni.
skillt meg majd veszel a boltbol?
btw lehet free multiplayerezni
....
terrannal
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
48
49
50
51
52
80
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact